Similar lots by type
-
#625
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/240 -
#785
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#658
Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een lantaarn.
Lampadaire en bois polychrome représentant un Maure tenant la lampe.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 300/500 -
Napels
Een olielamp met oranje glazen recipiënt, gedragen door twee steigerende paarden van zamak.
Lampe à huile à récipient en verre orange portée par deux chevaux se cabrant en régule.No longer availableDim. b: 62 cmEstimate: € 50/70 -
#465
Een bronzen wandkandelaar met twee lichtpunten, gedragen door meermannen.
Applique à deux lumières en bronze, portées par deux homme de la mer.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 100/120 -
#640
Een bronzen luchter met acht lichtpunten.
Lustre en bronze à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#779
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 80/100 -
#387
Een paar messingen kandelaars met gegraveerde XVIIIe eeuwse motieven.
Paire de candélabres décorés de motifs gravés. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50/80 -
#805
Een vintage hanglamp met drie gekleurde glazen kappen aan messingen frame.
Lampe à suspendre vintage à trois abat-jour en couleurs et à monture en laiton.No longer availableDim. l: 172 cmEstimate: € 100/120 -
#733
Twee verschillende kleine oude hanglantaarns.
Deux différentes lanternes anciennes.No longer availableDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 42/50 -
#383
Een mijnwerkerslampje, gemonteerd op elektriciteit.
Petite lampe de mineur montée à l’électricité.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25/35 -
#594
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#599
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#793
Een koperen luchtertje met vijf lichtarmen eindigend in leliebladeren en met meerkleurige glazen kappen.
Petit lustre en cuivre à cinq lumières se terminant en feuilles de lys et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 70/90 -
#585LUCI
Een dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.
Lampadaire réglable en métal blanc et noir. Modèle Ignazio d’après G.F. Frattini.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 300/400 -
#645
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#635
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Lustre en bronze à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#595Artemide Milano
Een staande designlamp van kunststof. Model ‘Chimera’ naar ontwerp van Vico Megistretti. gemerkt.
Lampadaire design en plastique. Modèle Chimera d’après Vico Megistretti. Avec marque.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 400/500 -
#799
Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180/220 -
#448
Een olielamp met oranje glazen recipiënt, gedragen door twee steigerende paarden van zamak.
Lampe à huile à récipient en verre orange portée par deux chevaux se cabrant en régule.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#615
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/450 -
#605
Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.
Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 200/300 -
#790
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#630
Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400/440
Other lots in this auction
-
#429Pierre Alechinsky
“Compositie”. Monochrome lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie monochrome. Signée hors planche.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#632
Een granieten bal.
Boule en granit.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 120/180 -
#380
Een 18 karaats wit gouden hanger met bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct et boucles d’oreilles assorties sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 7,03 gEstimate: € 1200/1400 -
#9C. Wouters
Een klein herenportretje, olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Petit portrait d’homme. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 14 x 9 cmEstimate: € 60/80 -
#337
Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.
Couvert en métal argenté comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#440
Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 100/120 -
#504
“Personages en vissersboten op het strand” & “Spelende kinderen op het strand”. Olieverf op paneel.
“Personnages et bateaux de pêche à la plage” et “Enfant jouant à la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 18 x 24 & 18 x 28 cmEstimate: € 160/220 -
#752Hummel
Twee beeldjes en een wijwatervat, achteraan gemerkt. Eén kleine beschadiging aan een mandje.
Deux statuettes et un bénitier. Marque au verso. Un petit éclat au panier.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 50/80 -
#421Florent Hofinger, Brussel
Een dwarsfluit.
Une flûte traversière.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 40/60 -
#798
Een olieluchter met aardewerken kap.
Lustre à huile à abat-jour en faïence.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#525Minerva
Een oude radio in bakelieten kast. Wisselstroom. Type MW3. Bouwjaar 1930.
Ancienne radio en bakelite. Courant alternatif. Type MW3. Année 1930.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/220 -
#385
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 0,70 ctNo longer availableDim. 6,65 gEstimate: € 500/600