Similar lots by type
-
#17
Een paar messingen lampenvoeten in empirestijl.
Deux pieds de lampe en laiton, style Empire.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#41
Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style Baroque.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 30 / 40 -
#790
Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.
Un lot de laiton comprenant une cruche, un chaudron, une aquamanile, un bénitier, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#535Louis Gaye à Lestele
Een comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et polychrome.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#711
Een dog van massief messing.
Un dogue en laiton massif.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#545Hy Dognon à Saujon
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et cadran émaillé.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#288
Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.
Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#437
Twee verschillende oude koperen lantaarns.
Deux anciennes lanternes en cuivre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#679
Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse voorstelling, een haardijzer en twee messingen vuurbokken in barokke stijl.
Taque en fonte à décor biblique avec landier et deux chenets en laiton. Style baroque.No longer availableDim. 90 x 74 cm & h; 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#383
Een lot tin, bestaande uit een voorraadpot, een klepkan, een theepot, vier diverse schotels, twee asbakken, een diepe schaal en twee kommetjes. We voegen er een messingen waterketeltje aan toe.
Un lot d’étain, comprenant un pot à provisions, une verseuse à couvercle, une théière, quatre plats, deux cendriers, un plat profond et deux bols. Nous ajoutons une bouilloire en laiton.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#367
Een geelkoperen beddenpan met gedraaide houten steel. (gebroken). Omstreeks 1800.
Un bassin de lit en cuivre jaune au manche torsadé. +- 1800. Manche cassé.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#778
Een paar messingen kandelaars.
Une paire de chandeliers en laiton.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 25 / 30 -
#323
Een gevarieerd lot koper, messing en brons, bestaande uit een olielamp, kandelaars, een wijwatervat en twee kruiken.
Un lot de cuivre, laiton et bronze, comprenant une lampe à huile, des candélabres, un bénitier et deux cruches.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#237
Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#753
Een paar balustervaasjes, een dekselvaasje en een asbak van cloisonné op geel koper, met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkeltjes.
Deux vases balustre, un vase à couvercle et un cendrier en cloisonné sur cuivre jaune, avec un décor de fleurs et oiseaux. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#792
Een lot van zes messingen kandelaars, waarbij een paar in Adamstijl en een paar in renaissancestijl.
Un lot de six candélabres, dont un en style Adam et une paire style Renaissance.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#57
Een paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
Une paire d’appliques en laiton à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#271
Een paar eieren van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.
Deux oeufs en cloisonné sur cuivre rouge, décor fleuri.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#525Pied à Lassay
Een comtoiseklok van gedreven geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé.No longer availableDim. h: 165 cmEstimate: € 80 / 120 -
#718
Twee paar art deco wandkandelaars van rood koper.
Deux candélabres muraux Art Déco en cuivre rouge.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#18
Een paar koperen processielampen. We voegen er vier glazen lampenkappen aan toe.
Deux lampes de procession en cuivre. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#283
Een groengepatineerde metalen gaslantaarn. Gemonteerd op elektriciteit. Zonder glas.
Une lanterne à gaz montée à l'électricité en métal à patine verte. Sans verres.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 30 / 40 -
#348
Twee tabakspotten van meerkleurig porselein, waarbij één in de vorm van een visser bij een sloep en de andere van een man op een vrachtwagen. Gaaf. Begin XXe eeuw.
Deux pots à tabac en porcelaine polychrome, dont un en forme de pêcheur auprès d’une chaloupe, et l’autre en forme d’un homme sur un camion. Début XXième siècle.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#522
“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paerels. Klein letsel.
”Fermette auprès de l’eau”. Huile sur toile. Porte la signature: Paerels.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120 / 180 -
#511
Partij handschriften uit de XVIIde eeuw.
”Un lot d”écritures du XVIIième siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#657
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59
“Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#773
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Decor no. 2940.
Un vase Art Déco en faïence polychrome au décor fleuri. Marque sous la base. Décor n° 2940.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#96Goum
Een handgeknoopt zijden tapijtje.
Un petit tapis en soie. Noué main.No longer availableDim. 155 x 105 cmEstimate: € 200 / 300 -
#345
Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 400 / 600 -
#148
Een zilveren schaal met Duitse keuren 800‰, we voegen er een glazen coupe met zilveren rand van 935‰ aan toe.
Un plat en argent avec poinçons allemands 800‰. Nous ajoutons une coupe en verre avec rebord en argent 935‰.No longer availableDim. 256,30 g Ø 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#689
Een dekselvaas en een geribde schotel van meerkleurig Delfts aardewerk.
Vase couvert et plat ondulé en faïence de Delft polychrome.No longer availableDim. h: 53 cm; Ø: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#569
“Dames in een interieur”. Olieverf op doek.
”Dames dans un intérieur”. Huile sur toile.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 100 / 120