Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen plafonnière met geslepen en gesatineerde glazen coupe.

Een messingen plafonnière met geslepen en gesatineerde glazen coupe.

A brass ceiling light with cut and frosted glass bowl.
Dim. Ø: 45 cm
SKU: 1604240311.
Categories: Glaswerk, Verlichting.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #311
Estimate: € 40 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #75

    Een paar verguld bronzen wandlampen met strikornamenten en 2 lichtpunten met florale coupes.

    A pair of gilded bronze wall lamps with bow ornaments and 2 light points with floral cups.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #257
    Manifattura Artistica Le Porcellane

    Een vintage porseleinen Hollywood Regency tafellamp met verguld en malachiet decor. Onderaan gelabeld; “Manifattura Artistica Le Porcellane”.

    A vintage porcelain Hollywood Regency table lamp with gilded and malachite decoration. Labeled at the bottom; "Manifattura Artistica Le Porcellane".
    No longer available
    Dim. 42 x Ø 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #748

    Een kamerlamp, gemonteerd op een vierhoekige natuurstenen zuil met een decor van zittende Boeddha’s in kleine nissen.

    A room lamp mounted on a square stone pillar decorated with seated Buddhas in small niches.
    No longer available
    Dim. h 120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #642

    Een smeedwerk lampenvoet met rozen en bladeren versierd. Ca. 1930.

    A wrought-iron lamp base decorated with roses and leaves. Approx. 1930.
    No longer available
    Dim. h 169 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #609
    Leucos

    “Micetta”. Een vintage Italiaans design tafellamp met melkglazen kap, vergulde messing arm en Murano glazen voet. Model Micetta voor Leucos.

    "Micetta". A vintage Italian design table lamp with milk glass shade, gilt brass arm, and Murano glass base. Model Micetta for Leucos.
    No longer available
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #188

    Een bronskleurige Gotische staande lamp/reliekhouder met religieus thema. Eerste helft van de 20ste eeuw.

    A bronze Gothic floor lamp/reliquary holder with a religious theme. First half of the 20th century.
    No longer available
    Dim. h 133 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #45
    T. Lanza

    Een Italiaans keramieken designer lamp met een geprint motief van veelkleurige bladeren, bovenaan gemerkt T. Lanza. Ca 1990.

    An Italian ceramic designer lamp with a printed pattern of multicolored leaves, marked T. Lanza at the top. Circa 1990.
    No longer available
    Dim. h 55 cm (voet)
    Estimate: € 60 / 80
  • #677
    David Âudinet

    Een ei-lamp in gevlamd glas, gesigneerd Audinet David, Verrerie d’art Bourboule.

    An egg-shaped lamp in flamed glass, signed by Audinet David, Verrerie d’art Bourboule.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #275

    Een kunstbronzen tafellamp met glas in lood kap, in Tiffany stijl.

    A table lamp with a stained glass Tiffany style shade in bronze.
    No longer available
    Dim. 48 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een midcentury tafellamp met voet in messing en chroom in de stijl van Willy Rizzo met bijbehorende ecru stoffen kap.

    A midcentury table lamp with base in brass and chrome in the style of Willy Rizzo, with matching ecru fabric shade.
    No longer available
    Dim. h 53 cm (voet)
    Estimate: € 200 / 300
  • #643

    Een Art-Deco notarislamp in metaal met groene kap.

    An Art Deco notary lamp in metal with a green shade.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #265

    Een lot van 3 moderne staande lampen, waarvan 1 gechromeerde La Relco, Italy met 1 lichtpunt, 1 gechromeerde met 2 lichtpunten en 1 matzwarte met 3 lichtpunten, gemerkt Ikea. Diverse hoogtes, allen op ronde voet.

    A lot of 3 modern floor lamps, including 1 chrome La Relco, Italy with 1 light point, 1 chrome with 2 light points, and 1 matte black with 3 light points, marked Ikea. Various heights, all on round base.
    No longer available
    Dim. H: 180 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #368
    Capo di Monte

    Een set van twee porseleinen tafellampen, gemerkt Capo Di Monte.

    A set of two porcelain table lamps, marked Capo Di Monte.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228
    Christian Defays

    “Buste de femme nue”. Een gebronzeerd keramische buste op stenen voet met plaquette gesigneerd. Verso gemonteerde lampfitting. Gedateerd ‘92.

    "Buste of nude woman". A bronzed ceramic bust on stone base with signed plaque. Fitted with lamp fixture on the back. Dated '92.
    No longer available
    Dim. 54,5 x 52 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #661
    Tensor

    Een vintage mini bureaulampje, Tensor Student model 7200.

    A vintage mini desk lamp, Tensor Student model 7200.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #685

    Een spiegel in Regency stijl met twee bijbehorende appliques.

    A Regency style mirror with two matching wall lights.
    No longer available
    Dim. h 67 x b 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #578
    Louis Drimmer

    Een set van twee design lampen, Regency stijl, gesigneerd Louis Drimmer, Frankrijk ca 1980.

    A set of two Regency style design lamps, signed Louis Drimmer, France circa 1980.
    No longer available
    Dim. h 50 cm (voet grootste lamp)
    Estimate: € 120 / 180
  • #217
    Christian Defays

    “Derrière met jarretels”. Een gebronzeerd keramisch beeld op stenen voet met plaquette gesigneerd. Verso gemonteerde lampfitting. Gedateerd ‘96.

    "Derrière with garters". A bronzed ceramic sculpture on stone base with signed plaque. Lamp socket mounted on the back. Dated '96.
    No longer available
    Dim. 92 x 47 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #637

    Een tafellamp van glaspasta en koper, gemerkt Tin Chi 1996.

    A table lamp in glass paste and copper, marked Tin Chi 1996.
    No longer available
    Dim. h 28.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #574

    Een paar verguld en gesculpteerd houten wandlampen met spiegeltjes en 2 lichtpunten.

    A pair of gilt and carved wooden wall lamps with small mirrors and 2 light points.
    No longer available
    Dim. 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #627

    Een vintage armadillo (gordeldier) lampenkap op houten sokkel.

    A vintage Armadillo lampshade on a wooden base.
    No longer available
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #214

    Een vintage tafellamp met blauw koraal en zijn originele blauwe stoffen kap. Het koraal is her en der licht beschadigd.

    A vintage table lamp with blue coral and its original blue fabric shade. The coral has some slight damage.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #105

    Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.

    A tortoiseshell pen box with gilded initials and storage box.
    No longer available
    Dim. 8 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #208

    Een grote groene keramische tafellamp, Ceramica Manises, Valencia.

    A large green ceramic table lamp, Ceramica Manises, Valencia.
    No longer available
    Dim. h 90 cm (enkel voet)
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #688

    Een gesculpteerde houten maniok vijzel en stamper.

    A wooden carved cassava mortar and pestle.
    No longer available
    Dim. 61 & 33 x Ø 23 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #17

    Een bronzen beeldje van een buldog, met zegel “Bronze garanti Paris j.b. deposee”.

    A bronze figurine of a Bulldog, with seal "Bronze guaranteed Paris j.b. registered".
    No longer available
    Dim. 8 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #736

    Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.

    A multicolored hand-knotted Persian carpet with geometric decoration.
    No longer available
    Dim. 210 x 133 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #355
    Villeroy & Boch

    Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.

    A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base.
    No longer available
    Dim. h 108 x Ø 30 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #697

    Folkloristisch gewaad voor kind. Rijkelijk versierd met schelpen, gekleurde stenen en metalen delen voor het audiovisuele deel van de traditionele dans kracht bij te zetten. Met bijhorend hoofddeksel. Op paspop.

    Folkloric costume for children. Richly decorated with shells, colored stones, and metal parts to enhance the visual aspect of the traditional dance. With matching headgear. On mannequin.
    No longer available
    Dim. h 51 cm (enkel gewaad)
    Estimate: € 60 / 80
  • #175

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #162

    ‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.

    "Hilly landscape with a farmer and cows", oil on canvas, unclearly signed and dated 1884. Relined.
    No longer available
    Dim. h 88 x b 112 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #417

    Een modern glazen vaas met swirldecor.

    A modern glass vase with swirl decoration.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø 18 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #61

    Een bronzen beeldje van 2 handen.

    A bronze sculpture of 2 hands.
    No longer available
    Dim. 8 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #266

    Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.

    An ebonized display case with stained glass, two bas-relief tiles, and a young gentleman and lady on copper plates.
    No longer available
    Dim. 168 x 105 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #319

    ‘Eglise de Waupas’, olieverf op doek, gemonogrammeerd H.B.

    'Eglise de Waupas', oil on canvas, monogrammed H.B.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #446

    Een paar zwart metalen bijzettafeltjes.

    A pair of black metal side tables.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 75 / 125
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More