#475
Een antieke schouwspiegel met twee vogeltjes in de kuif.
#67
Een lot van zes grote zeeschelpen.
Un lot de six gros coquillages.No longer availableEstimate: € 60/70 -
Een porseleinen lampenvoet met verguld en meerkleurig bloemendecor in reliëf op verguld bronzen voet. Italiaans werk, gemerkt met apocrief Sèvresmerk.
Un pied de lampe en porcelaine à décor floral en relief doré et multicolore sur socle en bronze doré. Travail italien, marqué du poinçon apocryphe de Sèvres.No longer availableDim. H:85cmEstimate: € 75/100 -
#404
“Ruiter”. Olieverf op doek. In de geest van C. H. Pedersen.
Cavalier. Huile sur toile. Dans l'esprit de C. H. Pedersen.No longer availableDim. 62 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#280
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 450/550 -
#579Pjeroo Roobjee
“De verteller”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 286/390 buiten de plaat.
Le Narrateur. Une lithographie. Signée et numérotée 286/390 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 34,5 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#568
Een paar lelievormige vaasjes van meerkleurig aardewerk. Gaaf.
#216
Een violontafel met zwartgelakte randen.
#72A. Deprez
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de Bruges. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#221Empire, England
Een oude hoge hoed van vilt. In hoedendoos.
#457
Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Een papegaai van meerkleurig biscuit.
Un perroquet en biscuit multicolore.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60/80