Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen samovar.

Een messingen samovar.

Un samovar en laiton.
Dim. h: 38 cm
SKU: 2903220327.
Category: Koper.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #327
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #340

    Een borstelkastje met gedreven messing en spiegel en met twee borstels binnenin.

    Une armoire à brosses en laiton martelé et miroir et avec deux brosses à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 65 x 47 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #525

    Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.

    Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 142 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #103
    Précise

    Een zakhorloge in 800‰ zilveren kast. Sleuteltje ontbreekt. Met vol messingen horlogehanger in de vorm van een staande klok.

    Une montre de poche dans un boîtier en argent 800‰. La clé est manquante. Avec pendentif de montre entièrement en laiton en forme d'horloge grand-père.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #639

    Een grote antieke roodkoperen waterketel.

    Une grande bouilloire antique en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #356

    Een bidkleed van wol.

    Un tapis de prière en laine.
    No longer available
    Dim. 172 x 91 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #561

    Een olielamp van messing en glas.

    Lampe à huile en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #693

    Een art-nouveau schaal van verzilverd koper.

    Un bol Art Nouveau en cuivre argenté.
    No longer available
    Dim. 41 cm x 21 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #432

    “Zeilboot bij ondergaande zon.” Aquarel op papier. Draagt monogram B.N.R.

    "Voilier au coucher du soleil." Aquarelle sur papier. Ours monogramme BNR.
    No longer available
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #275
    E. Deleers

    “Zicht op de begijnhofpoort te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.

    "Vue de la porte du béguinage à Lierre". Huile sur toile. Signée et datée '94.
    No longer available
    Dim. 50 cm x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    Een paar bronzen kaarsenhouders in barokke stijl.

    Une paire de bougeoirs en bronze de style baroque.
    No longer available
    Dim. H:20cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #367

    “Jongen met schaapje” & “Kat met muisje”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste gemerkt van Nao, het tweede van Lladro.

    "Garçon avec mouton" & "Chat avec souris". Deux groupes de porcelaine espagnole multicolore, le premier marqué par Nao, le second par Lladro.
    No longer available
    Dim. h: 2§ & 8 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #698
    Royal Doulton

    Een porseleinen serviesje met decor ‘Sweethaert rose’, bestaande uit twaalf theekopjes en vijf mokkakopjes. Met ondertasjes. Gemerkt.

    Service de vaisselle en porcelaine au décor 'Sweethaert rose', composé de douze tasses à thé et de cinq tasses à moka. Avec soucoupes. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #140

    Een herdenkingsmunt van Brussel 1979. 900/1000. Bruto: 6,45 g. per munt Goudgewicht: 5,805 g. per munt. FDC.

    Une pièce commémorative de Bruxelles 1979. 900/1000. Brut : 6,45 g. par pièce Poids d'or : 5,805 g. par pièce. FDC.
    No longer available
    Dim. Ø 21 mm
    Estimate: € 300 / 330
  • #298

    Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.

    Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #260

    Een zilveren herdenkingsmunt van het Rubensjaar 1977. 900/1000. 25 g.

    Une pièce commémorative en argent de l'année Rubens 1977. 900/1000. 25 grammes.
    No longer available
    Dim. Ø 37 mm
    Estimate: € 20 / 30
  • #61

    Een gegoten kunststoffen meisjesbuste naar XIXe eeuws voorbeeld.

    Un buste en plastique moulé d'une jeune fille d'après un exemple du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238
    Paul Sertsté
    Period: 1910 - 2000

    “Au revoir”. Een gepatineerd beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.

    "Au revoir". Une statue en terre cuite patinée. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    Een zandstenen Boeddhaschrijn.

    Ecrin du Bouddha en grès.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm (z.s.)
    Estimate: € 80 / 120
  • #105

    Een paar schotels van Delfts aardewerk met meerkleurige decor van bloemen en vogels bij een vijver.

    Une paire de plats en faïence de Delft à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux au bord d'un étang.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 220 / 360
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More