Other lots in this auction
-
#563
Chinese porseleinen vaas met een decor van personages op een groene fond.
Vase en porcelaine de Chine décoré de caractères sur fond vert.No longer availableDim. H. 37,5 cmEstimate: € 120/160 -
#243Franklin Mint
Een lot schaalmodellen op schaal 1/24:- 1928 Stutz Black Hawk Boattail Speedster.- 1932 Ford Coupe.- 1935 Auburn Boattail Speedster.- 1936 Bugatti Type 57SC.- 1937 Ford 812 Phaeton Coupé. (Los cabriodak)- 1938 Jaguar SS 100.- 1938 Alvis 4.3 litre.
Un grand nombre de modèles à l'échelle 1/24: - 1928 Stutz Black Hawk Boattail Speedster. - 1932 Ford Coupé. - 1935 Auburn Boattail Speedster. - 1936 Bugatti Type 57SC. - 1937 Ford 812 Phaeton Coupé. (Capote détachée) - 1938 Jaguar SS 100. - 1938 Alvis 4,3 litres.No longer availableEstimate: € 40/45 -
#112
“Dame met waaier”. Olieverf op doek. Recent werk naar het impressionisme.
Dame à l'éventail . Huile sur toile. Travaux récents après l'impressionnisme.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#460René EngelenPeriod: 1897 - 1971
“Rivierenhof”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1968.
Rivierenhof . Huile sur panneau. Signé et daté 1968 au dos.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#515
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#401
Een deels vergulde houten Boeddha.
Un Bouddha en bois partiellement doré.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/150 -
#328
Een messingen bureaulamp met lederen voet en kap.
Une lampe de bureau en laiton avec une base et un abat-jour en cuir.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30/40 -
#607
Een antieke gepolychromeerde en vergulde houten Boeddha. China.
Ancien Bouddha en bois polychrome et doré. Chine.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/120 -
#324
Twee potloodstudies op papier. Beide gesigneerd ‘Laurent Guilly’ (?)
Deux études au crayon sur papier. Tous deux signés Laurent Guilly (?)No longer availableDim. 12 x 8 & 13,5 x 10,5 cmEstimate: € 40/45 -
#364Harry BuyckPeriod: 1928 - 2017
“Personages”. Pen op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-10-61.
Personnages . Encre sur papier. Signé et daté le 11-10-61.No longer availableDim. 11 x 11 cmEstimate: € 25/35 -
#104
“Portret van een dame met kanten kapje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Vlaamse school, XIXe eeuw.
Portrait de dame au bonnet de dentelle . Huile sur toile. Ecole flamande du XIXème siècle.No longer availableDim. 79 x 67 cmEstimate: € 120/140 -
#418
Een paar borden van meerkleurig Cantonporselein, versierd met decors van bloemen en vlinders. Omstreeks 1900.
Paire d'assiettes en porcelaine de Canton multicolores, décorées de fleurs et de papillons. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 80/120