Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen schemerlamp.

Een messingen schemerlamp.

Une lampe en laiton.
Dim. H. 60 cm
SKU: 2409190423.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #423
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #376

    Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm Ø: 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #277

    “Mignon organette”. Een vroeg XXe eeuws draaiorgel met ponsrollen.

    ”Mignon organette”. Une orgue, début XXème siècle. Avec rouleaux à musique.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #407

    Een vaas en een karaf van geslepen mauve en kleurloos Boheems kristal. Bijgevoegd een vaas op boet van geslepen blauw en kleurloos kristal van Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Un vase et une carafe en cristal taillé de Bohème bleu. Nous ajoutons un vase sur pied en cristal bleu et incolore Val St. Lambert non marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #807

    Een antieke Japanse stoommand van zwart- en roodgelakt hout met goudkleurige motieven. Omstreeks 1900.

    Un panier à vapeur antique japonais en bois laqué noir et rouge et motifs dorés. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #827
    Meissen

    Een porseleinen serveerschaal met vier compartimenten, versierd met een meerkleurig Imari-decor. Onderaan gemerkt.

    Un plat de service à quatre compartiments, décor Imari. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #502

    Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.

    Une gravure sur bois japonaise en couleurs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #359
    C. Coussement-Caillau

    “Stilleven met vogels en bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd achteraan.

    ”Nature morte, oiseaux et floraisons”. Huile sur toile. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. ± 40 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #150

    Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.

    Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,08 ct.
    No longer available
    Dim. 17,35 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #404
    Jacques Lacomblez
    Period: °1934

    Vier aquarels en een lithografie. Op één na allen gesigneerd.

    Quatre aquarelles et une lithographie. Tous à part une signées.
    No longer available
    Dim. ± 20 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #791

    Een lot strips, waarbij 10 albums van ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums van ‘Sjef van Oekel’, 3 albums van ‘Roel Dijkstra’, 3 albums van ‘Yalek’, enz.

    Un lot de bandes dessinées, dont 10 albums de ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums de ‘Sjef van Oekel’, 3 albums de ‘Roel Dijkstra’, 3 albums de ‘Yalek’, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #35

    Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

    Bague en or blanc 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 2,21 g
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More