Other lots in this auction
-
#139E. Ritburn (?)“Uil”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hibou”. Aquarelle sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452Een paar ingekleurde XIXe eeuwse Engelse gravures, waarbij één met een voorstelling van een jockey.
Une paire de gravures anglaises du XIXème siècle en couleur, dont une avec une représentation d’un jockey.No longer availableDim. 8 x 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#316Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
Une garde-robe en chêne à une porte.No longer availableDim. 203 x 74 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#91Een bronzen schemerlamp in de vorm van een boerin onder een boom. Ivoren (?) handjes en hoofdje. Enkele vingertjes afgebroken. Zonder originele kap.
Un lampe en bronze sous forme de fermière sous un arbre. Mains et tête en ivoire (?). Quelques doigts cassés. Sans abat-jour d’origine.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#660Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.
Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 x 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#868Een tulpenvaasje en een tabakspot van Vlaams aardewerk.
Un petit tulipier et un pot à tabac en faïence de Flandre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#786Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 210 cmEstimate: € 120 / 200 -
#473Een paar gebeeldhouwd houten engelenkopjes.
Une paire de têtes d’anges en bois sculpté.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#439Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit twee flesjes, waarbij in de vorm van een man, het ander in de vorm van een vrouw met een duif en een liggende hond. Het flesje en de hond met restauraties. XIXe eeuw.
Un lot d’objets en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée, comprenant deux bouteilles dont une sous forme d’homme et l’autre sous forme de femme avec un pigeon et un chien couché. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 5 - 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#670Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.No longer availableDim. 235 x 120 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#93Van der Heyden, BruxellesEen apothekersweegschaal in vitrine. Bijgevoegd een volledig gewichtensetje.
Une balance de pharmacie sous verre. Avec ensemble de poids complet.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#665Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble à tablette en marbre blanc dans l’esprit Boulle.No longer availableDim. h: 104 x 97 x 48 cmEstimate: € 600 / 650

