Other lots in this auction
-
#3Een XIXe eeuws messingen inktstel. Eén dekseltje los, glazen recipiënten gebroken.
Encrier en laiton du XIXe siècle. Un couvercle desserré, récipients en verre cassés.No longer availableDim. b: 29 cmEstimate: € 35 / 45 -
#88“Alle de wercken van Jacob Cats.” In twee delen. Bezorgd door Dr. J. van Vloten met ruim 400 platen op staal gebracht door J.W. Kaiser. Gedateerd 1862. Zwolle, de erven J.J.Tijl.
Alle de wercken van Jacob Cats. En deux parties. Livré par le Dr J. van Vloten avec plus de 400 planches sur acier apportées par J.W. Kaiser. Daté de 1862. Zwolle, les héritiers J.J.Tijl.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#658Een grote en een paar kleinere (kleine schilfer aan de rand) porseleinen vazen met een famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Un grand et une paire petits vases en porcelaine (petit éclat sur le rebord) à décor de famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 47 & 35,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#704Twee grafische werken. M. De Goeye. “Na de mis”. Droge naald. Gesigneerd (24 x 25 cm). En Charles Léandre “Armoede”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1909 (30 x 20 cm).
Deux oeuvres graphiques. M. De Goeye. “Après la messe” . Pointe sèche. Signé (24 x 25 cm). Et Charles Léandre “Pauvreté “. Crayon sur papier. Signé et daté 1909 (30 x 20 cm).No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#467Vallauris-J.MassierEen kleurrijke terra cotta schaal. Gemerkt.
Un bol en terre cuite coloré. Marqué.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 65 / 75 -
#782Een groengepatineerde bijzettafel op wieltjes.
Une table d'appoint patine verte sur roulettes.No longer availableDim. 98 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#285Een 18 karaats geel gouden ketting met roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en een peridot van ± 6,50 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or rose serti de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 0,18 ct. Et d'un péridot de ± 6,50 ct.No longer availableDim. 6,04 gEstimate: € 650 / 750 -
#6Twee gebeeldhouwde eikenhouten piëdestals in de vorm van een man en een vrouw.
Deux piédestaux en chêne sculpté en forme d'homme et de femme.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 80 / 120 -
#628Een gedreven messingen Ottomaanse gordeldoos. Tweede helft 19de eeuw.
Boîte de ceinture à cartouches ottomane en laiton repoussé. Deuxième moitié du 19e siècle.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 150 / 200 -
#544Paul De Lamper“Tulpenboeket in een pul”. Olieverf op doek.
Bouquet de tulipes dans une tasse . Huile sur toile.No longer availableDim. 63 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#59Jean PonsPeriod: 1913 - 2005“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées à 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#476Cassina, ItaliaEen chaise-longue van verchroomd metaal en leder, LC4, naar het ontwerp van Le Corbusier. Slijtage.
Une chaise longue en métal chromé et cuir, LC4, conçue par Le Corbusier. Usures.No longer availableDim. l: 160 cmEstimate: € 250 / 350

