Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen schemerlamp op drie klauwpootjes en met verstelbare kap. Empirestijl.

Een messingen schemerlamp op drie klauwpootjes en met verstelbare kap. Empirestijl.

Lampe de table en laiton sur trois pieds griffes et avec abat-jour réglable. Style Empire.
Dim. H. 54 cm
SKU: 2306200033.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #33
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #457
    Swarovski

    Een lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit Een schelp met parel, twee bloemen, een zwaan en een vlinder. Gemerkt.

    Lot de figures en cristal taillé, composées d'une coquille avec perle, deux fleurs, un cygne et un papillon. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 5 - 6 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #527

    “Dansend naakt”. Een kunstwerk. Draagt een handtekening in de voet ‘Tienguely(?)’ en gedateerd 1980. Beschadiging.

    Dancing Nude . Une oeuvre d'art. Porte une signature au pied Tienguely (?) Et datée 1980. Dommage.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #203

    “Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met gedreven zilveren riza. Gemerkt: 84 Zolotnik met makersmerk ‘A.A.’ en datum 1830.

    Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent entraîné. Marqué: 84 Zolotnik avec la marque de fabricant A.A. et la date 1830.
    No longer available
    Dim. 18 x 14,5 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #711

    Een gebeeldhouwd houten voorstelling van een krijgsheer (?). Mogelijk Japans werk.

    Une représentation en bois sculpté d'un seigneur de guerre (?). Peut-être un travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #695
    Goret Dangreville à Abbeville

    Een vergulde bronzen schouwpendule, bovenaan getooid met een harpspeler en het uurwerk geflankeerd door waterspuwers. Slijtage, manco’s. Met slinger, maar zonder sleutel. XIXe eeuw.

    Une pendule de cheminée en bronze doré, ornée d'un joueur de harpe en haut et le mouvement flanquée de gargouilles. Usures, manquants. Avec pendule, mais sans clé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #105

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,57 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un solitaire de ± 0,57 ct.
    No longer available
    Dim. 4,32 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #183

    “Moeder Gods”. Een Russische icoon.

    Mère de Dieu . Une icône russe.
    No longer available
    Dim. 35 x 31 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #455

    Een driedelig theestel.

    Un service à thé en trois pièces.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #448

    Een terra cotta vaas uit de jaren 60. Gemerkt.

    Un vase en terre cuite des années 1960. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #483

    “Golfspeler”. Een bronzen beeldje.

    Golfeur . Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #41

    Een ijzeren lantaarntje en een kandelaar op drie voeten.

    Une lanterne de fer et un chandelier sur trois pieds.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211

    Een houten vlaggenstokhouder met houten voorplaat in de vorm van het wapenschild van de Franse Republiek. Met negen houders. We voegen er drie vlaggenstokken met Franse vlaggen aan toe.

    Ecusson de la République Française avec trois drapeaux.
    No longer available
    Dim. : 117 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More