Other lots in this auction
-
#197
Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#298
Een gegoten Korintische kapiteel.
Une capitale corinthienne en fonte.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#794
Een kwartrond hoekkastje met één deur en een marmeren blad. Het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten. Deur opnieuw te bevestigen. Tijdperk Directoire.
Encoignure en quart de lune avec une porte et avec tablette en marbre. Décor d’incrustations de différents sortes de bois. Porte détachée. Epoque Directoire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#722
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Niet gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Aquarelle sur papier. Non signé.No longer availableDim. 54 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Un bracelet esclave en or jaune 18 carats serti de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 17,29 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#162L. Vanaerschot
“Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et fleurs . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#307
Een lot van negen verschillende wandelstokken, waarbij enkele met been en hoorn.
Lot de neuf cannes différentes, certaines avec os et corne.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#174R. Klein
“Man met ezel in een Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme à dos d'âne dans une rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#421Swarovski
Een lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit een paar, een hinde met kalf, een eendje en een grote en een kleine pinguïn. Gemerkt.
Lot de figurines en cristal taillé, composées d'un couple, d'une biche avec veau, d'un canard et d'un grand et d'un petit pingouin. Marqué.No longer availableDim. h: 2 - 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#42Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
Twee kleurenetsen met zichten op Antwerpen. Beide Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 161/350 & 204/350.
Deux gravures en couleur avec vue sur Anvers. Les deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées 161/350 & 204/350.No longer availableDim. 36,5 x 49,5 & 42,5 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#679Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 75 x 115 cmEstimate: € 160 / 220 -
#540
Een paar cakestands met ronde glazen bladen in drie niveaus.
Une paire de présentoirs à gâteaux avec des plateaux en verre ronds sur trois niveaux.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 100 / 120