Other lots in this auction
-
#120Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,42 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 1,42 ct.No longer availableDim. 10,84 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#650Een kleine gefineerde niervormige commode met drie laden, een wit marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Une petite commode en forme de rein plaqué avec trois tiroirs, un dessus en marbre blanc et décoré de garnitures en bronze.No longer availableDim. 75 x 66 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#463Een juwelendoosje van ivoor met messingen scharnier en met initiaal PFR in het deksel.
Un coffret à bijoux en ivoire avec charnière en laiton et initial PFR dans le couvercle.No longer availableDim. 9,5 x 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#695Goret Dangreville à AbbevilleEen vergulde bronzen schouwpendule, bovenaan getooid met een harpspeler en het uurwerk geflankeerd door waterspuwers. Slijtage, manco’s. Met slinger, maar zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en bronze doré, ornée d'un joueur de harpe en haut et le mouvement flanquée de gargouilles. Usures, manquants. Avec pendule, mais sans clé. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#802Een beige lederen fauteuil. Lichte slijtage.
Fauteuil en cuir beige. Usures.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#187Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928“Meisje met kapmantel”. Een bronzen buste. Gesigneerd en met stempe van de ‘Société des Bronzes de Paris’.
Fille au manteau à capuche . Un buste en bronze. Signé et tamponné par la Société des Bronzes de Paris .No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 320 / 360 -
#376Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#194Pieter Cornelis SteenhouwerPeriod: 1896-1972“Hollands winterlandschap naar klassiek voorbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage hivernal hollandais d’après les exemples classiques”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#229“Zicht op York”. Olieverf op paneel. Engelse school, XIXde eeuw.
Vue de York . Huile sur panneau. Ecole anglaise du XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#792Een groengepatineerde houten ton.
Tonneau en bois à patine verte.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 70 -
#469Benny Want“Het verleden voorbij”. Olieverf op paneel. Achteraan gesigneerd.
Het verleden voorbij. Huile sur panneau. Signée au dos.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#316Een antiek houten meubel met twee paneeldeuren en een uitneembaar zijpaneel.
Un meuble ancien en bois avec deux portes à panneaux et un panneau latéral amovible.No longer availableDim. 132 x 136 x 75 cmEstimate: € 80 / 120

