Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen schemerlamp op drie klauwpootjes en met verstelbare kap. Empirestijl.

Een messingen schemerlamp op drie klauwpootjes en met verstelbare kap. Empirestijl.

Lampe de table en laiton sur trois pieds griffes et avec abat-jour réglable. Style Empire.
Dim. H. 54 cm
SKU: 2306200033.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #33
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #306

    Porseleinen pop in kinderwagen.

    Poupée en porcelaine en landau.
    No longer available
    Dim. 72 x 100/ 60 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #210

    Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,26 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en forme de fleur en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 2,26 ct.
    No longer available
    Dim. 7,04 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #566

    Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.

    Un tapis en laine chinoise à décor floral.
    No longer available
    Dim. 335 x 244 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #443

    Twee grote en een klein vaasje van geslepen, rood gedubbeld kristal. Het kleinste gemerkt van Val St. Lambert.

    Deux grands et un petit vase en cristal taillé rouge doublé. Le plus petit marqué du Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 7; 18 & 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #477

    Een antieke dorsvlegel en een hooivork. In metalen staanders.

    Un fléau antique et une fourche. En montants métalliques.
    No longer available
    Dim. h: 146 & 188 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #725

    Een sobere grenenhouten schildersezel. We voegen er een heidezicht op board aan toe.

    Un chevalet en pin sobre. Nous ajouterons une vue bruyère à bord.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #591

    Een tweeledige groengepatineerde credenza met een deurtje en een lade. Gedateerd 1774.

    Crédence à deux corps patinée verte à une porte et un tiroir. Date 1774 sur le fronton.
    No longer available
    Dim. h: 168 x 66 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #387
    Star

    Een antieke koperen siroopmaker. Peilglaasje manco.

    Un ancien machine à sirop de cuivre. Mesure en verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #724

    “Rokende vrouw met ontblote borst”. Een ingekaderde foto. Mogelijk Herman Selleslags.

    Femme fumante à poitrine nue. Une photo encadrée. Peut-être Herman Selleslags.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #184
    Leo Steel
    Period: 1878-1938

    Een paar grote portretten van een gedecoreerde man in uniform en zijn echtgenote. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1923. Schoongemaakt en opnieuw ingelijst.

    Quelques grands portraits d'un homme décoré en uniforme et de sa femme. Huile sur toile. Signé et daté 1923. Nettoyé et rencadré.
    No longer available
    Dim. 75 x 56 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #748
    Val St. Lambert

    Een vaas en een schaal van groen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase et un bol de cristal vert. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #761

    Een lot van twee gemberpotjes en een dekselvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Lot de deux pots de gingembre et un vase de couvercles en porcelaine chinoise multicolore. Marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 12.5 & 14.5 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More