Other lots in this auction
-
#186Een paar plantentafels op drie poten in Lodewijk XV stijl met verguld bronzen beslag en wit marmeren blad.
Paire de tables à trois pieds de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et plateau en marbre blanc.No longer availableDim. H. 76 x B. 40 cmEstimate: € 500 / 600 -
#264Een paar landschappen op paneel. Het ene gesigneerd Maris (?) en gedateerd 1875.
Une paire de paysages sur panneau. Un signé Maris (?) Et daté 1875.No longer availableDim. 13 x 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#811Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance accompagnée de quatre chaises dans le même style.No longer availableDim. 73 x 118 x 82 cmEstimate: € 100 / 150 -
#724“Rokende vrouw met ontblote borst”. Een ingekaderde foto. Mogelijk Herman Selleslags.
Femme fumante à poitrine nue. Une photo encadrée. Peut-être Herman Selleslags.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#736Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.No longer availableDim. 38 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#376Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#13Een époque vaas met Louis XV motief van vergulde geschilderde takken.
Un vase d'époque avec un motif Louis XV de branches peintes dorées.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#695Goret Dangreville à AbbevilleEen vergulde bronzen schouwpendule, bovenaan getooid met een harpspeler en het uurwerk geflankeerd door waterspuwers. Slijtage, manco’s. Met slinger, maar zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en bronze doré, ornée d'un joueur de harpe en haut et le mouvement flanquée de gargouilles. Usures, manquants. Avec pendule, mais sans clé. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#712Jef De PauwPeriod: 1880 - 1930“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre d'hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 74 cmEstimate: € 400 / 600 -
#303SteiffEen ‘Classic 1920’ teddybeer van Mohair en katoen met beweegbare poten en hoofd. Nieuwstaat.
Un Classic 1920 ourson en mohair et coton avec pattes et tête mobiles. État neuf.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#807Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100 / 180 -
#702E.B.“Portret van een kale man”. Olieverf op doek. Achteraan geannoteerd “propriété de l’auteur EB”. Slijtage.
Portrait d'un homme chauve . Huile sur toile. Annotée “propriété de l'auteur EB” au dos. Usure.No longer availableDim. 36,5 x 27,5 cmEstimate: € 80 / 100

