#279
Een spiegeltje met zilveren rand. Gemerkt Engels zilver.
#571Boch Frères Keramis
Een vaas van steengoed, gemerkt Charles Catteau.
#168
Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#289Declercq
“Vergezicht over daken met Boerentoren”. Olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
#573
Een Oosters koffertje / make-up kistje uitvouwbaar met spiegel in het deksel en meerdere kleine laden.
An oriental suitcase / make-up box foldable with mirror in the lid and several small drawers.No longer availableDim. 22 x 27 x 37 cmEstimate: € 100/120 -
#7
Een lot van 5 strips, Kuifje, hardcover.
A lot of 5 comics, Tintin, hardcover.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#650
Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.
#163
A lot of 32 silver coffee spoons with a total weight of 375 g. Three different sets.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#496Heriz
Een handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool rug.No longer availableDim. 325 x 231 cmEstimate: € 260/420 -
#117
“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.
#429
“Abstract met rose.” Zeefdruk. E.A.
#59Albert Beeldens
“Bloemenstilleven in bloempot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1936.
“Flower still life in a flowerpot.” Oil paint on panel. Signed. Dated 1936.No longer availableDim. 55 x 25 cmEstimate: € 80/120