Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen tafelklokje, model ‘Globe’ onder glazen stolp.
Een messingen tafelklokje, model ‘Globe’ onder glazen stolp.
Een messingen tafelklokje, model ‘Globe’ onder glazen stolp.
Een messingen tafelklokje, model ‘Globe’ onder glazen stolp.
Kaiser, Villingen

Een messingen tafelklokje, model ‘Globe’ onder glazen stolp.

Une horloge de table en laiton, modèle Globe sous cloche en verre.
Dim. h: 27 cm
SKU: 2004210067.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #67
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #28

    Een art deco vaas van geperst en gesatineerd kleurloos glas met bloemenmotief.

    Un vase art déco en verre incolore pressé et satiné avec motif floral.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #269

    Twee gravures: “Incendie d’un Port” (36 x 55 cm) en “Schipbreuk” (35 x 44 cm). XIXde eeuw, naar Vernet.

    Deux gravures: Incendie d'un Port (36 x 55 cm) et Naufrage (35 x 44 cm). XIXème siècle, d'après Vernet.
    No longer available
    Dim. 35 x 44 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #347

    Een antiek mahoniehouten reissecretaire met lederen schrijfblad. We voegen er een vloeiblok aan toe.

    Un ancien bureau de voyage en acajou avec une surface d'écriture en cuir. Nous ajoutons un buvard.
    No longer available
    Dim. 46 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #48

    Een pendule van geel koper, versierd met cloisonné en porseleinen plaquettes.

    Une pendule de cheminée en laiton décorée de plaques de cloisonné et de porcelaine.
    No longer available
    Dim. h. 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #259
    Omer Van Vosselen

    “Stilleven met Mariabeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte avec statue de la Vierge Marie . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #685

    Een reeks Benezit en andere kunstboeken.

    Une série de Benezit et d'autres livres d'art.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #523

    Een uit meerdere delen opgebouwde bronzen Avalokiteshvarabeeld. Op los voetstuk.

    Une statue en bronze d'Avalokiteshvara en plusieurs parties. Sur un piédestal séparé.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #358

    Een roodkoperen beddenpan met een gedraaide houten steel. XIXde eeuw. Lichte slijtage.

    Bassin de lit en cuivre rouge avec manche en bois tourné. XIXème siècle. Légère usure.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #560

    Een commode van wortelnootfineer met drie geaccoleerde laden en op leeuwenpoten.

    Commode en placage de châtaignier avec trois tiroirs en pli d’orgue et pieds griffes.
    No longer available
    Dim. 78 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #469

    “Odalisk”. Een potloodstudie op papier. Draagt monogram ‘E.D.”.

    Odalisque . Étude au crayon sur papier. Monogramme E.D.
    No longer available
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #609

    Een verzilverd metalen kruisbeeld onder stolp.

    Un crucifix en métal argenté sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #520

    Een notenhouten tweedeursvitrine.

    Une vitrine en noyer à deux portes.
    No longer available
    Dim. 195 x 100 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More