Similar lots by type
-
#98
Een lot van 23 Delftse tegels met blauw en witte decors, één gepolychromeerd. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot de 23 carreaux de Delft, décor bleu et blanc, un carrelage polychrome. XVIII et XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#411
Een reeks van zes theekopjes met schoteltjes van Chinees porselein met een blauw landschapsdecor. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Naking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. We voegen er een boek over de Geldermalsen aan toe.
Une série de six tasses et soucoupes à thé en porcelaine de Chine, décor de paysage bleu. +- 1750. Origine: le navire “de Geldermasen”, sombré en 1752 et renfloué en 1985. Lot acquis aux enchères “Naking-cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Nous ajoutons un livre en relation avec le “Geldermaalsen”.No longer availableDim. Ø:Estimate: € 100/120 -
#546
Een staande klok in eikenhout kast met een wijzerplaat van tin en koper en gedateerd 1761.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en étain et cuivre daté 1761.No longer availableDim. H. 223 cmEstimate: € 200/300 -
#654
“L’Evêché et l’Etat de Liège”. Een oude kaart van Tobie Conrad Lotter, geograaf te Augsburg. Een ingekleurde kopergravure. XVIIIe eeuw. Kaart geplooid.
”L’Evêche et l’Etat de Liège”. Une carte ancienne par Tobie Conrad Lotter, géographe à Augsburg. Une gravure sur cuivre en couleurs. XVIIIième siècle. Carte pliée.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#88
Een XVIIIe eeuws kruisbeeld van schildpad en ebbenhout met een zilveren corpus.
Un crucifix en écaille et ébène, le corpus en argent. XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#43
“Breviarum Romanum...”. Uitgegeven bij Plantin - Moretus. Antwerpen, 1688. Later heringebonden. We voegen de lederen kaft van een boek uit 1712 aan toe.
Brevarium Romanum”. Ed. Plantin - Moretus. Anvers, 1688. Reliure refaite. Nous ajoutons une couverture en vachette d’un livre de 1712.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#393
“Groot kerkelyk toneel des Hertogdoms Brabant”. Uitgegeven bij Christiaan van Lom te ‘s Graavenhaege in 1727. Verrijkt met meerdere grote kopergravures. Later opnieuw in leder ingebonden.
”Groot kerkelyk toneel des Hertogdoms brabant”. Ed. Christiaan van Lom, ‘s Graavenhaege, 1727. Enrichi avec plusieurs grandes gravures en cuivre. Reliure en cuir.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#69
“Damesportret”. Olieverf op doek. Laat XVIIIe eeuws. Gaten en restauraties.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Fin XVIIIième siècle. Présence de trous et restaurations.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#176
Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. Base d’’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#536J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300/400 -
#22
Twee ingekaderde XVIIIe eeuwse gravures met honden, origineel uit een boek.
Deux gravures encadrées d’origine d’un livre représentant des chiens, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#387
Drie XVIIIe eeuwe schotels van blauw en wit Delfts porselein, waarbij twee met gele rand.
Trois plats en porcelaine bleue et blanche de Delft, XVIIIième siècle, dont deux avec un bord jaune.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#163
Een paar pauwstaartborden van blauw en wit Delfts porselein met gele rand. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine de Delft bleue et blanche, représentation de queues de paons, rebords jaune. XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#490
Een paar wit metalen tafeltjes.
Deux petites tables en métal blanc.No longer availableDim. h.70 cmEstimate: € 130/150 -
#71
“Leeuw met gazelle”. Een bronzen groep.
”Lion et gazelle”. Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/100 -
#462Harry KwinkelenbergPeriod: °1953
“Stilleven met appelsienen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1996.
”Nature morte aux oranges”. Huile sur panneau. Signé et daté 1996.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#103
Een Franse schouwpendule van zwart en groen marmer met een geëmailleerde wijzerplaat en twee bijpassende cassolettes. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée française en marbre vert et noir. Cadran émaillé. Avec deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.No longer availableDim. h: 35 & 26 cmEstimate: € 80/120 -
#266
Een verlengbare eikenhouten tafel met vier balusterpoten in kruisverbinding. Het blad bekleed met leder in vijf vlakken, bevestigd met klinknagels.
Une table avec allonges en chêne avec quatre pieds balustre en croix. La tablette est revêtue de cuir en cinq parties, cloués.No longer availableDim. 130 x 93 cmEstimate: € 200/240 -
#554
“Portret van een man met bloemen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening ‘Tal-Coat’
”Portrait d’un homme avec des fleurs”. Huile sur panneau. Porte une signature ‘Tal-Coat’.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 220/240 -
#723
Een beeld en een masker van gesculpteerd hout. Centraal Afrika.
Une statue et un masque en bois sculpté. Afrique Centrale.No longer availableDim. h: 38 & 43 cmEstimate: € 120/180 -
#57
Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen. Eén binnenin gebarsten en met manco voet.
Un lot de trois presse-papiers en verre avec des fleurs polychromes à l’intérieur. Un est brisé et le pied est manquant.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 60/80 -
#74Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#238
Een Russische wandelstok met een handgreep van geniëlleerd vermeil. XIXe eeuw.
Une canne russe à manche en vermeil niélé. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 80/120 -
#337
Een brievenhouder van hout en messing.
Un porte-lettres en bois et laiton.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 60/100 -
#388Murano
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60