#27Een Madonna met Kind en twee kleine hoornvaasjes van Brussels porselein.
#160“St. Gaudens 1908”. Een gouden munt van 900‰.
#18Een album met een gevarieerde verzameling oude wenskaarten.
#78ErcuisEen koffie-en theeservies van verzilverd metaal in Victoriaanse stijl. Koffie-en theepot, melkpot en suikerpot. Gemerkt. Als nieuw.
#170“St. Gaudens 1923”. Een gouden munt van 900‰.
#720Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
#438Een vaas van Booms glas met goudopleg.
#573Een arduinen console in drie vlakken.
#17Een gesculpteerde ebbenhouten bureaukalender versierd met een drakenmotief, voorzien van een kalender, een thermometer en een zakhorloge (slijtage) aan een haakje. Begin XXste eeuw.
Un calendrier de bureau en ébène sculpté décoré d'un motif de dragon, avec un calendrier, un thermomètre et une montre de poche (usure) sur un crochet. Début du XXème siècle.No longer availableDim. 28 x 19 cmEstimate: € 80 / 120