#12Een lot van 60 ex-librissen.
Un lot de 60 ex-libris.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#660Een paardenkostuum voor twee personen.
#303Een paar aardewerken lampvoeten in de vorm van fruitmanden.
#336“De Klokkengieters”. Gravure.
#609Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.
#608Een paar smeedijzeren wandlampen.
#631Val St. LambertEen vaas van mauve gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#299LuxvalEen vaas en een pique-fleurs van amberkleurig glas. Gemerkt.
1 pièce d'or de 100 CAD Olympiade . Au 22 K. Canada 1976. En cas avec certificat.No longer availableDim. (16,84 g)Estimate: € 400 / 500