Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een met leder bekleed schaakbord met metalen stukken.
Een met leder bekleed schaakbord met metalen stukken.
Een met leder bekleed schaakbord met metalen stukken.
Een met leder bekleed schaakbord met metalen stukken.
Een met leder bekleed schaakbord met metalen stukken.

Een met leder bekleed schaakbord met metalen stukken.

Un échiquier recouvert de cuir avec des pièces de métal.
Dim. 62 x 62 cm
SKU: 9903210558.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #558
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #187

    Een paar lichtjes vernauwende cylindrische vaasjes van gedreven en geciseleerd zilver versierd met vogels en dieren in uitsparingen. Perzië, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt: 840/1000.

    Paire de vases cylindriques légèrement rétrécis en argent ciselé et ciselé à décor d'oiseaux et d'animaux dans des renfoncements. Iran, milieu du XXe siècle. Marqué en bas: 840/1000.
    No longer available
    Dim. 412 g - H. 15 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #592

    Bronzen libelle op natuursteen. Draagt handtekening.

    Libellule en bronze sur pierre naturelle. Signé.
    No longer available
    Dim. L. 6,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #476

    Een eikenhouten violontafel op gebeeldhouwde voet.

    Une table violon en chêne sur un pied sculpté.
    No longer available
    Dim. H. 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #274
    Sonia Grootjans

    “Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #433

    “H. Nicolaas van Mozaisk”. Reisicoontje.

    H. Nicolas de Mozaisk . Icône de voyage.
    No longer available
    Dim. 15 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #358
    Alessi

    Twee verschillende broodmandjes en twaalf cocktailschaaltjes van wit metaal. Allen gemerkt.

    Deux paniers à pain différents et douze bols à cocktail en métal blanc. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 & 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #647

    Een oude bento van riet en bamboe. Lichte schade.

    Bento ancien en paille et bambou. Légers dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #58

    Een scribaan van notenhoutfineer, versierd met inlegwerk in de stijl van Boulle.

    Un scriban en placage de noyer décoré de marqueterie de style Boulle.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 cm (gesloten)
    Estimate: € 70 / 100
  • #89

    Affiche voor Les Caprices de Goya van Salvador Dali. Galerij Berggruen. Parijs 1977.

    Affiche pour Les Caprices de Goya. Galerie Berggruen. Paris 1977.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #608

    Een paar smeedijzeren wandlampen.

    Une paire d'appliques en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm (m.k.)
    Estimate: € 20 / 30
  • #108
    Goebel, Germany

    “Land in sight”. Een beeldengroep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel, No. 530. Onderaan gemerkt. Beperkte oplage 00904/ 30.000.

    Land in sight . Un groupe de sculptures en biscuit multicolore de la série de M. I. Hummel, n ° 530. Marqué en bas. Edition limitée 00904/30 000.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #250

    Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam “Willy”.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec le nom Willy .
    No longer available
    Dim. 93,9 g
    Estimate: € 3000 / 3500
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More