#74J. V. D. Goten“Katten in de natuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Chats dans la nature . Huile sur toile. SignéNo longer availableDim. 36 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#209Een ronde wandklok met achterglasdecor en -wijzerplaat.
#530Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
#682Een lot van drie paar Brusselse hoornvazen. XIXe eeuw. Beschadigingen en restauraties. We voegen er een biscuit groepje met engeltje aan toe.
Lot de trois paires de vases en corne de Bruxelles. XIXème siècle. Dégâts et restaurations. Nous ajoutons un groupe de biscuits avec ange.No longer availableDim. h: 12,5 - 29,5 cmEstimate: € 45 / 60 -
#572“Zeilboot”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Voilier”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#537Een kunststof gorilla in Pop-Artstijl.
#53Een geel en rood koperen replica van een oude duikershelm.
#541Een Chinees warmhoudschaaltje van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages en een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
#232Een gesculpteerd albasten sierlamp in twee delen.
Une lampe décorative sculptée en albâtre en deux parties.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 50 / 70 -
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 39,37 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#401“H. Nicolaas”. Messingen reisicoontje, tryptiek.
#142Hendrik Van Leeuwen Van OudewaterPeriod: 1890 - 1972“Brug bij Broek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Pont près de Broek”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 150 / 200