Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een met leder bekleed schaakbord met metalen stukken.
Een met leder bekleed schaakbord met metalen stukken.
Een met leder bekleed schaakbord met metalen stukken.
Een met leder bekleed schaakbord met metalen stukken.
Een met leder bekleed schaakbord met metalen stukken.

Een met leder bekleed schaakbord met metalen stukken.

Un échiquier recouvert de cuir avec des pièces de métal.
Dim. 62 x 62 cm
SKU: 9903210558.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #558
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #282
    Salvador Dali
    Period: 1904 - 1989

    “La licorne”. Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 117/300.

    La licorne . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche et numérotée 117/300.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #326

    Een lot lithografieën, bestaande uit drie landschappen, huizen aan een rivier en een zicht op Keulen.

    Lot de lithographies comprenant trois paysages, des maisons au bord d’une rivière et une vue de Cologne.
    No longer available
    Dim. ± 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #286

    Een notenhouten lavabomeubeltje met spiegeltje onder het klapblad. Zonder recipiënten.

    Un meuble de lavabo en noyer avec un miroir sous le dessus. Sans récipients.
    No longer available
    Dim. 97 x 62 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #540

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #171

    Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.

    Casque persan Kulah Khud à décor damassé et ciselé décoré sur fond noir. Sur le dessus du casque convexe une pointe quadrangulaire et deux porte-aigrettes et au dos une cotte de mailles. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm, Ø 21 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #348

    Een lot antiek Delfts aardewerk, bestaande uit een koetje en een schenkkan. De laatste gemerkt ‘RK’ onderaan.

    Lot de faïence de Delft ancienne, composée d'une vache et d'un pichet. Le dernier est marqué RK en bas.
    No longer available
    Dim. l: 8 cm; h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #485

    1 gouden munt van 1500 shilingi. “Conservation”. Au 900/1000. Tanzanië, 1974. Recto: Nyerere, Rais wa kwanza in profiel, verso: cheetah.

    1 pièce d'or de 1500 shilingi. Conservation . Au 900/1000. Tanzanie, 1974. Recto: Nyerere, Rais wa kwanza de profil, verso: guépard.
    No longer available
    Dim. (33,43 g)
    Estimate: € 2200 / 2500
  • #543

    Een lot van Aziatische aardewerken theepotten in diverse uitvoeringen, waarvan drie in de vorm van een bootje.

    Un lot de théières asiatiques en faïence de différents modèles, dont trois en forme de bateau.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #490

    1 gouden munt “Conservation”. Au 900/1000. Thailand 1974. Recto: Rama IX, verso: siantarazwaluw. Heel kleine oplage.

    1 pièce d'or Conservation . Au 900/1000. Thaïlande 1974. Recto: Rama IX, verso: aronde d’Asie. Edition très limitée.
    No longer available
    Dim. (33,43 g)
    Estimate: € 2700 / 5000
  • #400

    Een kippenpak. Carnavalskostuum.

    Costume de poulet pour carnaval.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #45

    Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een bolletje bezet met fijne pareltjes.

    Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif boule serti de fines perles.
    No longer available
    Dim. 5,42 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #571

    “Jezus omgeven door diverse heiligen”. Een Russisch icoon. XIXe eeuw.

    Jésus entouré de divers saints . Une icône russe. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More