Similar lots by type
-
#626Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 40 / 60 -
#627Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.
Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 180 / 240 -
#635Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.
Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.No longer availableDim. 143 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#183Een bronzen wandcartel in barokke stijl.
Un cartel mural en bronze de style baroque.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 600 / 650
Other lots in this auction
-
#629“Wild everzwijn in besneeuwd bos”. Een Japanse houtsnede. Eind XIXe eeuw. Gesigneerd.
Sanglier dans la forêt enneigée . Une gravure sur bois japonaise. Fin du XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#393NieuwpoortEen lot van twaalf verzilverd metalen kopjes met ondertasjes. Gemerkt.
Un lot de douze tasses en métal argenté avec soucoupes. Marquées.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#241“Amor”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau. Met garantiestempel.
Amor . Une statue en bronze sur socle en pierre bleue d'après une œuvre d'Auguste Moreau. Avec cachet de garantie.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#217Een gebombeerd ladenkastje van zwartgelakt hout met twee laden, een marmeren blad en zilvergepatineerd bronsbeslag.
Commode bombée en bois laqué noir avec deux tiroirs, plateau en marbre et garnitures en bronze patiné argent.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 90 / 110 -
#309Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977“Vaas met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase aux fleurs sauvages . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 36 x 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#311Een lot los grafiek, bestaande uit een groot aantal etsen en gravures met betrekking tot Antwerpen en een map met een reeks zeeschepen naar Pieter Bruegel de Oude, uitgegeven door de Stad Antwerpen.
Lot d’estampes en vrac, comprenant un grand nombre de gravures et eaux fortes relatives à Anvers et une carte avec une série de navires de mer d'après Pieter Bruegel l'Ancien, publié par la Ville d'Anvers.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#292R. Vermeylen“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#6Een grote plantenstaander van gedreven messing, gedecoreerd met bloemen en leeuwenkoppen met ringen.
Un grand support de plante en laiton ciselé décoré de fleurs et de têtes de lion avec anneaux.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#529Marianne RouwsPeriod: °1943“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93. Glas gebroken.
Composition . Technique mixte sur papier. Signé et daté 93. Verre brisé.No longer availableDim. 86 x 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#193“Danseres”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van David Williams-Ellis.
Danceuse . Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre de David Williams-Ellis.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1051 gouden munt. Au 917/1000. Bahamas 1974, 100 dollar. Met certificaat nr. 522.
Une pièce en or. Au 917/1000. Bahamas 1974, 100 dollar. Avec certificat n° 522.No longer availableDim. 5,46 gEstimate: € 200 / 300 -
#233Een driedelig klokstel van roze marmer en messing in Napoleon III-stijl, bestaande uit een kolompendule en twee twee-armige kandelaars. Met slinger en sleutel.
Ensemble d'horloge en trois pièces de marbre rose et laiton de style Napoléon III, composé d'une pendule à colonnes et de deux bougeoirs à deux bras. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 34 & 43 cmEstimate: € 200 / 240



