Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een met marquetterie versierde houten kolompendule, tijdperk Napoleon III.
Een met marquetterie versierde houten kolompendule, tijdperk Napoleon III.
Een met marquetterie versierde houten kolompendule, tijdperk Napoleon III.

Een met marqueterie versierde houten kolompendule, tijdperk Napoleon III.

Une pendule à colonnes en bois décoré de marqueterie d'époque Napoléon III.
Dim. h: 52 cm
SKU: 1512200603.
Category: Klok.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #603
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #627

    Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.

    Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #183

    Een bronzen wandcartel in barokke stijl.

    Un cartel mural en bronze de style baroque.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #635

    Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.

    Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.
    No longer available
    Dim. 143 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #626

    Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.

    Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.
    No longer available
    Dim. h: 210 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #138

    Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.

    Garniture de cheminée trois pièces de style éclectique. Marque: Cie des Bronzes.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #184

    Een verguld houten spiegel in Louis-Philippestijl met een lauwerkrans in de kroon.

    Un miroir en bois doré de style Louis-Philippe avec une couronne de laurier dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. h: 180 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #684

    “Vlakkencompositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening achteraan “Crippa 70”.

    Composition de surface . Huile sur toile. Signature d'ours au dos Crippa 70 .
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #699

    “Abstracte dieren”. Een paar inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.

    Animaux abstraits . Quelques dessins à l'encre sur papier. Signé et daté 93.
    No longer available
    Dim. 16 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #525

    Een verlengbare Engelse tafel met vier bijpassende stoelen, waarvan twee armstoelen.

    Table anglaise à allonges et avec quatre chaises assorties dont deux fauteuils.
    No longer available
    Dim. 190 x 97 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #42
    Willy Van Meirvenne
    Period: 1934-1987

    “Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage d'hiver flamand . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #302
    Gendebien

    “Zeilboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Voiliers sur la plage . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #389

    Een wijze van gesculpteerd jade.

    Un sage en jade sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #333

    Twee boeken: - “De grote automerken. Klassieke ras-auto’s uit de historie”. Grosset & Dunlap, 1968. - “Sportwagens. Alle in serie gebouwde modellen van 1945 - 1980”.Köneman/Librero, 1993.

    Deux livres: - Les grandes marques de voitures. Voitures de course classiques de l'histoire . Grosset & Dunlap, 1968. - Voitures de sport. Tous les modèles de série de 1945 à 1980 . Köneman / Librero, 1993.
    No longer available
    Dim. 30 x 26 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #597

    Een Napoleon III pendule van zwartgelakt perenhout, versierd met ingelegde motieven van o.a. parelmoer en messing. Lichte schade aan het inlegwerk centraal onderin. Onder glazen stolp (zonder basis).

    Pendule Napoléon III en bois de poirier laqué noir, décorée de motifs incrustés de nacre et de laiton, entre autres. Légère détérioration de l'incrustation en bas au centre. Sous cloche en verre (sans socle).
    No longer available
    Dim. h: 50 & 61 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #390

    Een piëdestal van beige marmer.

    Un piédestal en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #53

    Een paar deels goudgepatineerde plaasteren meisjesbustes naar Van Vaerenbergh.

    Une paire de bustes de filles en plâtre partiellement patiné or d'après Van Vaerenbergh.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More