Similar lots by type
-
#360
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met resten van polychromie. Bembe, Zaïre.
Un masque africain en bois sculpté avec des restes de polychromie. Bembe, Zaïre.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 55/65 -
#248
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met vlechtwerk. Bamun, Kameroen.
Un masque africain en bois sculpté avec osier. Bamun, Cameroun.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 75/90 -
#226
Een gefineerde commode tombeau met twee laden en een marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Commode tombeau en placage avec deux tiroirs et un dessus en marbre et décorée de garnitures en bronze.No longer availableDim. 86 x 120 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#365
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
Un masque africain en bois sculpté. Igbo, Nigéria.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 55/65 -
#6
Twee kleine bijzettafeltjes, waarbij één met vier geglazuurde tegels en het andere met één tegel. Beide op smeedijzeren voet.
Deux petites tables d'appoint, l'une avec quatre carreaux émaillés et l'autre avec un carreau. Les deux sur une base en fer forgé.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 20/40 -
#252
Een klein masker van gesculpteerd hout, getooid met een vogel. Resten van polychromie. Baoulé, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, orné d'un oiseau. Restes de polychrome. Baoulé, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55/65 -
#158
“De bakkersvrouw”. een houten beeldhouwwerk.
La boulangère . Une sculpture en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/140 -
#328
Een gebeeldhouwd houten zittend Keizersfiguur met sporen van polychromie.
Un empereur assis en bois sculpté avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200 -
#33Geo LefèvrePeriod: 1876 - 1953
Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.
Une décoration murale avec un décor sculpté de châtaignes sauvages et de feuilles.No longer availableDim. 24 x 59 cmEstimate: € 120/200 -
#296
Een lage ovale Chinese tafel, versierd met een gesculpteerd decor van krijgers onder glas. et zes krukjes.
Une table chinoise basse ovale, décorée d'un décor sculpté de guerriers sous verre. Avec six tabourets.No longer availableDim. 54 x 120 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#268
Een gepolychromeerd houten beeld van de god Ganesh.
Une statue en bois polychromé du dieu Ganesh.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60/100 -
#18
Een oude houten bankschroef.
Une vieille vis d'établi en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#81
Vis van Murano-glas.
Poisson en verre de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#229Luc De Keyser
“Sponsored by God”. Olieverf en collage op doek. Gesigneerd en gedateerd Barcelona 90-91.
Parrainé par Dieu . Huile et collage sur toile. Signé et daté Barcelone 90-91.No longer availableDim. 154 x 139 cmEstimate: € 200/300 -
#86
Een piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot.
Un piédestal en bois noir sculpté avec un dessus en marbre rond. Etagères tournantes sur deux niveaux, quatre pieds centraux.No longer availableDim. Ø 50 cm h: 77 cmEstimate: € 120/200 -
#307
Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise avec glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/100 -
#62
“Robot”. Installatie op doek.
Robot . Installation sur toile.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#208
“jonge vrouw met bloemen op een bankje”. Een gesculpteerd albasten beeldengroep.
Jeune femme avec des fleurs sur un banc . Un groupe en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 400/600 -
#187
Den Bibel. : Inhoudende het oude ende nieuwe Testament met grooter neerstichheyt ouerghesteldt ende ghecorrigeert na dat oprecht Latijnsch exemplaer. In den welcken daer toe ghedaen sijn die beduytselen der capittelen oft sommarien, ende oock concordantien met veel schoone figueren verchiert oock mede die tafel vanden epistelen ende evangelien”. Ed. Hans De Laet, Antwerpen, 1565. In bruine lederen band. Diverse pagina’s gerestaureerd.
Den Bibel. : Inhoudende het oude ende nieuwe Testament met grooter neerstichheyt ouerghesteldt ende ghecorrigeert na dat oprecht Latijnsch exemplaer. In den welcken daer toe ghedaen sijn die beduytselen der capittelen oft sommarien, ende oock concordantien met veel schoone figueren verchiert oock mede die tafel vanden epistelen ende evangelien”. Ed. Hans De Laet, Anvers, 1565. Reliure en cuir marron. Plusieurs pages restaurées.No longer availableDim. 32,5 x 22 cmEstimate: € 1800/2200 -
#51Christofle, Paris
Een lot van 27 verzilverde kerstversieringen. Jaarlijkse uitgaven in originele doosjes. 1984 - 2010.
Un lot de 27 décorations de Noël en métal argenté. Editions annuelles dans les boîtes d'origine. 1984 - 2010.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#251
Een schommelpaard van gelakt hout.
Un cheval à bascule en bois peint.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 120/160 -
#233
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van figuren.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de personnages bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 120/130 -
#308Capodimonte
“Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.
Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#76
Een paar Biedermeier armstoelen van mahoniehout.
Une paire de fauteuils Biedermeier en acajou.No longer availableEstimate: € 200/300