#24Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“De rede van Antwerpen” & “Woelige zee”. Olieverf op board. Beide gesigneerd.
« Les Routes d'Anvers » & « La Mer Agitée ». Huile à bord. Tous deux signés.No longer availableDim. 27,5 x 22,5 cmEstimate: € 75/100 -
#22
“Gouvernement Générale du Languedoc...” Een oude kaart.
#573
Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.
#234Benoit
“Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#690
Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
Montre à gousset en métal doré repoussé. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. C.W. CoEstimate: € 300/400 -
#612G Rosso
“Arbore”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Arbore". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#160
Bague Art Nouveau en or blanc et jaune 18 K sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 500/600 -
#25
Een olie- en een azijnflesje van kleurloos kristal met zilveren halsmontuur. Londense keuren. Stopjes gaaf.
Une bouteille d'huile et de vinaigre en cristal incolore avec un col en argent. Poinçons de Londres. Bouchons intacts.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60/80 -
#656
Een handgeknoopt Oosterse wollen loper.
#264Emile ThysebaertPeriod: 1873 - 1963
“Klappeien”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Taper". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#528
Een gefineerd notenhouten salontafel met twee laden.
Table basse en placage de noyer à deux tiroirs.No longer availableDim. 59 x 99 x 99 cmEstimate: € 40/50 -
#41
Een paar kleine hoornvaasjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Paire de petits vases en corne en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50/80