Other lots in this auction
-
#49
“De groentensnijdster”. Olieverf op doek. Vlaamse school. XIXe eeuw.
Le marchand de légumes . Huile sur toile. Ecole flamande. XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 180/220 -
#199
“Vissersboten op een kalme zee bij valavond”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: H.W. Mesdag.
Bateaux de pêche sur une mer calme au crépuscule . Huile sur toile. Porte une signature: H.W. Mesdag.No longer availableDim. 70 x 110 cmEstimate: € 1200/2000 -
#316
Drie metalen figuren: een ringmeester, een clown en een drinkebroer.
Trois figurines métalliques: un maître de cérémonie, un clown et un ivrogne.No longer availableDim. H. ca 70 cmEstimate: € 200/300 -
#65
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,12 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de princesses en diamant d'un poids combiné de + - 1,12 ct.No longer availableDim. 3,08 gEstimate: € 600/700 -
#66
Drie Lloyd Loom stoelen, één gemerkt met label, één met een datering: Jun.37.
Trois chaises Lloyd Loom, une portant une étiquette, une avec une date: 37 juin.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#388
Een tandartsboor met pedaalaandrijving.
Une perceuse dentaire avec entraînement par pédale.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60/100 -
#227
“Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Henri Guillemin.
Napoléon Bonaparte . Une statuette en bronze sur un socle en pierre bleue d'après une œuvre d'Henri Guillemin.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 130/150 -
#201
Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/00212019. 24,5 cm
Une défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 00212019. 24,5 cm.No longer availableDim. l: 194 cmEstimate: € 4000/4500 -
#249Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 148/50 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 148/50 et datée 98 hors de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 220/260 -
#46
Een stel van drie bijzetstoeltjes van zwart perenhout met fluwelen zit. Napoléon III.
Une suite de trois chaises d'appoint en bois de poirier noir avec assise en velours. Napoléon III.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#394
Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 138 x 129 cmEstimate: € 40/50 -
#99
Drie Russische composities.
Trois compositions russes.No longer availableDim. (38 x 28 cm) x 3Estimate: € 120/200