Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een metalen buste van Napoleon Bonaparte, op groene marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
Een metalen buste van Napoleon Bonaparte, op groene marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
Een metalen buste van Napoleon Bonaparte, op groene marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
Raphaël Nannini

Een metalen buste van Napoleon Bonaparte, op groene marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.

Un buste en métal de Napoléon Bonaparte, sur un socle en marbre vert. Signé au dos.
Dim. H. 48 cm
SKU: 2004210148.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #148
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #480

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.

    Un tapis en laine persan noué à la main. Ussure.
    No longer available
    Dim. 360 x 260 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #381

    Een bol aardewerken kruikje met olieglazuur en ongeglazuurd decor.

    Un vase rond en terre cuite avec glaçure à l'huile et décor non émaillé.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #562

    “Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, gedateerd ‘72 en genummerd 17/35 buiten de plaat.

    Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, datées de ‘72 et numérotées 17/35 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #360

    Een lot van elf porseleinen borden, waarbij vijf met decors van vogels (Hutschenreuther) en zes met decors van zoetwatervissen (Mitterteich). Allen gemerkt onderaan.

    Un lot de onze assiettes en porcelaine, cinq avec des décorations d'oiseaux (Hutschenreuther) et six avec des décorations de poissons d'eau douce (Mitterteich). Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & 24 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #513

    Een bronzen Ganeshabeeld.

    Une statue en bronze de Ganesha.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #4

    Twee stereoscopen met negen doosjes met plaatjes. Eén stereoscoop in slechte staat, één in originele doos.

    Deux stéréoscopes avec neuf boîtes d'images. Un stéréoscope en mauvais état, un dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #649

    Een Chinese spiegel met onder-en bovenaan gesculpteerde scènes. Begin XXste eeuw.

    Un miroir chinois avec des scènes sculptées en haut et en bas. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 79 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #377
    Dubois, Bouffioulx

    Een vaasje van geglazuurd steengoed met Oud-grieks geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase en grès émaillé à décor d'inspiration grecque antique. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #68
    E. Blondeel

    Een handgemaakte maquette van een panneschuit met open ruimte. Gesigneerd. Roer beschadigd.

    Une maquette faite à la main d'un biscuit de casserole avec un espace ouvert. Signé. Gouvernail endommagé.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #154
    Godefroid Devreese
    Period: 1861 - 1941

    Een bronzen plaquette in houten kader, in 1923 geschonken door de Aero-club de Belgique.

    Une plaque en bronze dans un cadre en bois, offerte en 1923 par l'Aéro-club de Belgique.
    No longer available
    Dim. 64 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #515

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #678

    Een vaas van gekleurd kristal. Jaren ‘50. Mogelijk Val St. Lambert.

    Un vase de cristal coloré. Années 1950. Peut-être Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More