Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een metalen designlamp met drie lichtpunten met glazen kappen.

Een metalen designlamp met drie lichtpunten met glazen kappen.

Lampe design en métal à trois lumières aux abat-jour en verre.
Dim. h: 183 cm
SKU: 2708190510.
Category: Verlichting.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #510
Estimate: € 120 / 1890
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #683

    Een art-deco hallustertje met glazen kap.

    Un petit lustre de vestibule Art Déco, abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #709

    Een oude wereldbol in houten staander met ingewerkt kompas.

    Un globe ancien dans un support en bois et compas intégré.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #851

    Een roodkoperen scheepslantaarn (mastlicht). Gemonteerd op elektriciteit. Begin XXe eeuw.

    Une lanterne navale en cuivre rouge ( lumière de mât). Montée à l'électricité. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #663

    Een verguld smeedijzeren luchtertje met vijf lichtpunten, versierd met glazen belletjes.

    Un petit lustre en fer forgé doré à cinq points lumineux, décoration de bulles en verre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #177

    Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles avec pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #697

    Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.

    Un lustre vénitien en verre à douze bras.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #627

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #707

    Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.

    Une lanterne de vestibule en laiton et une coupe en verre satiné.
    No longer available
    Dim. hoogte bol: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653

    Een luchter met drie messingen lichtpunten met gesatineerde bloemvormige kapjes en met een centrale albasten coupe.

    Un lustre à trois points lumineux en laiton, capes sous formes de fleurs et une coupe centrale en albâtre.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #827

    Een schemerlamp, gemonteerd op een vuursteenpistool in houder.

    Une lampe, monture d’une arme à feu et support.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #673

    Een geel koperen gasluchtertje met zes lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit.

    Un petit lustre à gaz à six point lumineux. Monté à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #543
    Kartell

    Een designlamp van plexiglas, model ‘Bourgie’ naar ontwerp van Flaviani.

    Une lampe design en plexi, modèle ‘Bougie’, d’après Flaviani.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #692

    Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.

    Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #837

    Een vintage hanglamp met rookgrijze glazen kap. Jaren ‘60.

    Une lampe vintage à coupe en verre fumé. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #678

    Een barokke kerkkandelaar van koper, gemonteerd als staande lamp.

    Candélabre d’église baroque en cuivre monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #589

    “Zeilboten”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Russische school.

    ”Voiliers”. Huile sur toile. Porte une signature. Ecole russe.
    No longer available
    Dim. 89 x 69 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #317

    Een bronzen lampenvoet in de vorm van een slang. Met glazen kap.

    Un pied de lampe sous forme de serpent en bronze. Avec abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #234

    Een messingen luchter met vijf hangende lichtarmen, een gesatineerde en geslepen centrale coupe en bovenaan versierd met glazen pegels. XIXe eeuw.

    Un lustre en laiton à cinq bras lumineux et une coupe centrale satinée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #860

    Een groengepatineerde smeedijzeren staande kandelaar met vijf lichtpunten, gemonteerd op elektriciteit.

    Un candélabre en fer forgé à patine verte à cinq points lumineux, monté à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583

    Een bronzen hanglamp, versierd met leeuwen- en saterkoppen en met roze stoffen kap.

    Une lampe en bronze, décoration de têtes de lions et de têtes de satyres et cape en tissu rose.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #247

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #657

    Een bollantaarn met vier lichtpunten.

    Une lanterne boule à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #647

    Een vol messingen luchter met zes armen, telkens met drie lichtpunten.

    Un lustre en laiton plein à six bras. Chaque bras à trois points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #225
    Hermes Paris Automatique

    Een roestvrij stalen horloge met lange lederen polsband. In originele doos. Swiss Made.

    Une montre en acier inoxydable à bracelet en cuir long. Dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #118
    Riessner, Stellmacher & Kessel, Turn _ Teplitz, Bohemia

    Een art nouveau vaasje van meerkleurig porselein met verguld reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase Art Nouveau en porcelaine polychrome à décor en relief doré. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #336

    Een reeks van vier armstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Une série de quatre fauteuils en bois à patine blanche, style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #64

    Twee gravures van omstreeks 1700: - “Venus Lusthoff”. Een gravure naar een werk van Rubens. - “Automno Diana Favet...”.

    Deux gravures, +- 1700: “Venus Lusthoff”. Une gravure d’après Rubens. “Automno Diana Favet…”.
    No longer available
    Dim. 47 x 56 & 45 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #573

    Een neushoorn van brons. Japans werk.

    Un rhinocéros en bronze. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. l: 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #18

    “Militair koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld Frans porselein. Beschadigingen. XIXe eeuw.

    ”Couple militaire”. Deux statues en porcelaine française polychrome et dorée. Dégâts. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #791
    Amphora, Austria

    Een lampenvoet van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt.

    Un pied de lampe en porcelaine polychrome, décoration de deux jeunes filles qui jouent. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #738

    Een deels verzilverd koperen kistje, versierd met ingelegde motieven van been.

    Un coffret partiellement argenté, décorations de motifs incrustés en os.
    No longer available
    Dim. 20 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #438

    Vijf heiligenbeeldjes van Brussels porselein, bestaande uit twee Madonna’s met kind (één met kleine beschadiging), Sint Nicolaas (bakfout) en Sint Rochus (kleine beschadiging). XIXe eeuw. We voegen er een Madonna van Scherpenheuvel en een Sint-Jozef van Duits porselein aan toe.

    Cinq statues de Saints en porcelaine de Bruxelles, comprenant deux Vierges à l’Enfant ( une avec dégâts), Saint Nicolas ( faute dans la cuisson) et Saint Roch (petit dégât).
    No longer available
    Dim. h: 15 - 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #895
    Portland Pottery, Cobridge

    Een reeks van tien aardewerken dessertbordjes en een langwerpige schotel, versierd met meerkleurige bloemendecors.

    Une série de dix assiettes à dessert en faïence, un long plat à décoration de fleurs polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm en 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #232
    Helmert Van der Flier
    Period: 1827 - 1899

    “Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1856.

    ”Vaches et moutons”. Huile sur panneau. Signé et daté 1856.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #129
    M. Van den Bempt

    “Visser in een bosrijke omgeving”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Pêcheur dans un environnement boisé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 42 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More