Other lots in this auction
-
#361
Lot van 15 chromoboeken. ‘S Lands Glorie - 1 t.e.m. 6. Uitgeverij Fort Itegem 3 boeken betrekking tot fauna en flora van België. En 6 boeken Artis Historia met verschillende onderwerpen.
Un lot de 15 albums Chromos. ‘S Lands Glorie - 1 à 6. Edition Fort Itegem, 3 livres en relation avec la faune et flore de la Belgique. et 6 livres Artis Historia, sujets différents.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#747Val Saint-Lambert
Twee vazen van geslepen kristal, de éne kleurloos, de andere rood gekleurd in de massa. Beide met gegraveerd merk onderaan, de eerste eveneens met etiket.
Deux vases en cristal, l'un incolore, l'autre coloré en rouge dans la masse. Tous deux avec marque gravée en bas, le premier aussi avec étiquette.No longer availableDim. H. 22 & 26 cmEstimate: € 100/140 -
#347
Een lot van drie verschillende kapstokken, waarbij één met hoorns als haken. We voegen er een metalen handdoekrek aan toe.
Lot de trois portemanteaux différents, un avec des cornes comme crochets. Nous y ajoutons un porte-serviettes en métal.No longer availableDim. b: 40, 60, 66 & 81 cmEstimate: € 40/60 -
#360
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un solitaire de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 1600/1800 -
#163Jean Boyer, Limoges
Een groot servies van wit porselein versierd met een vergulde bladguirlande. 36 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 kopjes en schoteltjes, twee lage en een hoge gebakschotel, twee gedekte groenteschalen, 8 schotels van diverse grootte en vorm, 2 sauskommen, 1 slakom, 1 soepterrine. Alle gemerkt en als nieuw. We voegen er een snoepschaaltje met een ander decor aan toe.
Un grand service en porcelaine blanche décoré d'une guirlande de feuilles dorées. 36 assiettes plates, 12 assiettes profondes, 12 assiettes à dessert, 12 tasses et soucoupes, deux plats de pâtisserie basse et haute, deux plats de légumes couverts, 8 plats de différentes tailles et formes, 2 bols à sauce, 1 saladier, 1 soupière. Tous marqués et comme neufs. Nous ajoutons un plat de bonbons avec un décor différent.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#807Mori Bokhara
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100/180 -
#478
Een koperen juwelendoosje op drie bokkenpoten. Omstreeks 1900. Binnenbekleding te vervangen.
Une boîte à bijoux en cuivre sur trois pieds de bouc. Vers 1900. Doublure à remplacer.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#531
Palmboom van gesculpteerd ivoor met talrijke losse bladeren. Afrikaans werk.
Palmier en ivoire sculpté à nombreuses feuilles mobiles. Travail africain.No longer availableDim. H. 36 cm (stam)Estimate: € 120/180 -
#219L. Vanaerschot
“Zicht op het park Rivierenhof te Deurne”. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1956.
Vue sur le parc Rivierenhof à Deurne . Signé et daté 1956 au dos.No longer availableDim. 88 x 127 cmEstimate: € 200/240 -
#10Vira Géneve
Een 18 karaats geel gouden horloge .
Une montre en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 18,98 gEstimate: € 200/300 -
#254Alfred Schenk
“Tegenlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1936.
Backlight . Huile sur toile. Signée et datée 1936 au revers.No longer availableDim. 57 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#15
Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met een briljant van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats en forme de main sertie d'une taille en brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,49 gEstimate: € 200/300