#83
Een houten archiefkast met twee schuifdeuren.
#105
Een robuuste tafel gedragen op vier balusterpoten.
A robust table supported on four baluster legs.No longer availableDim. 200 x 120 x 75 cmEstimate: € 120/200 -
#188
Een lot van 7 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.
A set of 7 colorless crystal glasses. In a wooden compartmentalized box.No longer availableDim. H. 13 Ø 8,8 cmEstimate: € 35/40 -
#153Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#84
#36Louis RobbePeriod: 1806 - 1887
"Koeien in de weide." Olieverf op doek. Lichte beschadigingen. Aangekocht bij het paleis voor Schone Kunsten Brussel in 1970.
#108
Een robuuste tafel gedragen op drie balusterpoten.
A robust table supported on three baluster legs.No longer availableDim. 280 x 100 x 77 cmEstimate: € 120/200 -
#47
Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A set of 6 conference chairs upholstered in green leather. Modeled after the Empire style.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#23
Een set van 9 Napoleon III-stijl stoelen met rode bekleding. Lichte beschadiging en losse vering bij sommige.
A set of 9 Napoleon III style chairs with red upholstery. Light damage and loose springs on some.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#171Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
#79Philips
Een design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A designer desk lamp Timor 69. Color: Dark green. Design Louis Kalff 1955.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#27
Een set van 6 eikenhouten stoelen met stoffen zit, waarvan één armstoel.
A set of 6 oak chairs with fabric seats, one of which is an armchair.No longer availableEstimate: € 150/200