#332A. De Leeuw
“Bruges - 1904”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bruges - 1904”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#778
Twee paar glazen vazen, versierd met een tinnen decor van bloemen en druiven.
#443
Bronzen vaasje met draak. Chinees werk.
#568
Danseres van gebeeldhouwd ivoor. Indisch werk.
Une danseuse en ivoire sculptée. Travail indien.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 120/200 -
#613
Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
#190
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 6,12 gEstimate: € 500/600 -
#128
“La laitière.” Beeld uit terra cotta. Naar Duval.
”La laitière”. Une statue en terre cuite. d’après Duval.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 80/100 -
#325
Een horloge met rekbare polsband en een zakhorloge met gedreven kast.
#395
#664
Een paar architecturale gravures. XIXde eeuw.
Deux gravures architecturales. XIXème siècle.No longer availableDim. 48 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#200
Een lingot van 500 g. geel goud. Gemerkt Au 999,7. Essayeur PCB in een klavertje vier. Testrapport Fischerscope XRAY XAN 222: 99,8 à 100% Au op vier punten.
Un lingot en or jaune de 500 gr. marque Au 999,7. essayeur PCB dans un trèfle à quatre feuilles. Rapport de test Fischerscope XRAY XAN 222: 99,8 à 100% Au sur quatre points.No longer availableDim. 500 gEstimate: € 12000/15000