Other lots in this auction
-
#221
Een art nouveau klokje van gepatineerd zamak, gedragen door een jonge vrouw met schenkkan op vlinder.
Une pendule Art Nouveau en régule patiné, portée par une jeune femme avec une cruche sur un papillon.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 80/100 -
#523Goebel, West-Germany
“Entenmüterchen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 197/1. Gesigneerd door de decorateur. Onder stolpje met muziekdoosje.
"Entenmüterchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 197/1. Signé par le décorateur. Sous cloche avec boîte à musique.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 35/50 -
#463Goebel, Germany
“Follow the leader”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 369.
"Suivez le guide". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 369.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 150/200 -
#426Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 201 x 132 cmEstimate: € 80/100 -
#29Val Saint Lambert
Drie kleurloos kristallen karaffen, waarbij één geslepen, één met gegraveerd decor van druivenranken en één met gegraveerd decor.
Trois carafes en cristal incolore, une taillée, une à décor gravé de pampres de vigne et une à décor gravé.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40/50 -
#440
Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 500/600 -
#237
Een paar vierarmige bronzen kandelaars met kaarsendover.
Une paire de bougeoirs en bronze à quatre branches avec éteignoir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 35/50 -
#624
Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van pioenen. Beschadiging aan de bovenrand.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de pivoines. Dégât au bord supérieur.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50/70 -
#437
Een messingen kraagvaas met ingelegde bloemendecors.
Vase à collerette en laiton à décors floraux incrustés.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 80/120 -
#265
Een lampenvoet van Frans porselein met meerkleurig decor van rozen op gele en blauwe fond en met vergulde versieringen. Met verguld bronzen monturen.
Un pied de lampe en porcelaine française à décor multicolore de roses sur fond jaune et bleu et à décors dorés. Avec montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#80
Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,29 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,29 ct.No longer availableDim. 2,55 gEstimate: € 450/500 -
#364
“Abstracte personages.” Aquarel op papier. Draagt handtekening. Gedateerd ‘70. Barst in de kader.
"Personnages abstraits". Aquarelle sur papier. Porte une signature. Daté '70. Fêlure dans le cadre.No longer availableDim. 17,6 x 19,6 cmEstimate: € 50/70