#271“Het wijndrinken”. Een groep van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met de gekruiste zwaarden. Een takje afgebroken.
"Boire du vin". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées. Une brindille cassée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#416KashgaiWollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#675Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#440Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 500 / 600 -
#483Goebel, Germany“Viel Glück”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1995. No. 668.
"Viel Glück". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1995. 668.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#508Goebel, Germany“Das Nesthäckchen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1994. No. 574.
"Das Nesthäckchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1994. 574.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 200 / 250 -
#68Val Saint LambertEen vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#468Goebel, Germany“Wir wünschen Dir das Beste”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. 1991 Ontwerp van Helmut Fischer. Gemerkt en gesigneerd door de kustenaar onderaan. No. 600.
"Wir wünschen Dir das Beste". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. 1991 Conception par Helmut Fischer. Marqué et signé par l'artiste de la côte en bas. no. 600.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 250 / 350