Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een metalen hallamp met een meerkleurig glaspasta coupe en versierd met roosjes.

Een metalen hallamp met een meerkleurig glaspasta coupe en versierd met roosjes.

Une lampe d'entrée en métal avec une coupe en pâte de verre multicolore et décorée de roses.
Dim. H:80cm
SKU: 2806220654.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #654
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #274
    Marechal

    “Stilleven met bloemen religieuze symbolen” en “Watermolen”. Twee olieverfschilderijen, een op doek en een op paneel. Gesigneerd. Een gedateerd 1940.

    "Nature morte aux fleurs, symboles religieux" et "Moulin à eau". Deux peintures à l'huile, une sur toile et une sur panneau. Signés. L'un daté de 1940.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm & 38,5 x 43,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #271

    “Het wijndrinken”. Een groep van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met de gekruiste zwaarden. Een takje afgebroken.

    "Boire du vin". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées. Une brindille cassée.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #416
    Kashgai

    Wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.

    Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main. Usure.
    No longer available
    Dim. 312 x 229 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #675

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #440

    Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #252
    Hubert Bellis
    Period: 1831 - 1902

    “Stilleven met kreeft, oesters en champagne”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

    "Nature morte au homard, huîtres et champagne". Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 28 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #483
    Goebel, Germany

    “Viel Glück”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1995. No. 668.

    "Viel Glück". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1995. 668.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #21

    “Muze”. Een meerkleurig Duits porseleinen beeldje. XIXe eeuw. Schade aan een teen en een hand.

    "Muse". Une figurine en porcelaine allemande multicolore. XIXème siècle. Dégât à un orteil et à une main.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #541

    Een porseleinen lampenvoet met verguld plantendecor en met messingen monturen.

    Un pied de lampe en porcelaine à décor végétal doré et montures en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #508
    Goebel, Germany

    “Das Nesthäckchen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1994. No. 574.

    "Das Nesthäckchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1994. 574.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #68
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #468
    Goebel, Germany

    “Wir wünschen Dir das Beste”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. 1991 Ontwerp van Helmut Fischer. Gemerkt en gesigneerd door de kustenaar onderaan. No. 600.

    "Wir wünschen Dir das Beste". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. 1991 Conception par Helmut Fischer. Marqué et signé par l'artiste de la côte en bas. no. 600.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More