Other lots in this auction
-
#148
Een witmarmeren panter.
Une panthère en marbre blanc.No longer availableDim. 60 x 22 x 13 cmEstimate: € 700 / 800 -
#226
Een tafel in Lodewijk XV-stijl, met een lade, een marmeren blad en versierd met marqueterie.
Une table de style Louis XV, avec un tiroir, une tablette en marbre et décorée de marqueterie.No longer availableDim. 106 x 67,5 x 78,5 cmEstimate: € 260 / 300 -
#674
Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.
Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.No longer availableDim. 44 x 80 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#175
Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.
Service de verres en cristal incolore taillé, composé de verres à vin blanc, de verres à vin rouge, de verres à eau et de coupes à champagne. Complet pour douze personnes. Modèle Val Saint Lambert.No longer availableDim. H:9-13cmEstimate: € 200 / 250 -
#92François LamorinIèrePeriod: 1828 - 1911
“Duinzicht met vrouw.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
“Vue sur les dunes avec femme.” Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 22,5 x 40 cmEstimate: € 500 / 800 -
#648Goebel, Germany
“Zum 20. Geburtstag”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Exclusieve uitgave voor de M.I. Hummel Club. Jubileumuitgave 1977 - 1997. Gemerkt onderaan.
"Zum 20. Geburtstag". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition exclusive pour le M.I. Hummel Club. Edition anniversaire 1977 - 1997. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis pakistanais en laine. Noué main. Avec signature.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 40 / 50 -
#585Goebel, West-Germany
“Hausmusik”. Een lampje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 232.
"Hausmusik". Une lampe en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 232.No longer availableDim. h: 54 cm (m.k.)Estimate: € 60 / 80 -
#298
Twee grote schotels van meerkleurig glas.
Deux grands plats en verre multicolore.No longer availableDim. 58 x 17 cm & 32 x 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#354
“Zicht met bomen aan water”. Vier schilderijen olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd
"Vue avec des arbres sur l'eau". Quatre tableaux huile sur toile. Signées illisiblement.No longer availableDim. 24 x 32 cm & 32 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#241H. Bequet
Een ceramische vaas met decor van paarden en bladeren. Onderaan gemerkt.
Vase en céramique à décor de chevaux et de feuilles. Marqué en bas.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 20 / 25 -
#99
“Baadster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Baigneuse ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 22,5 cmEstimate: € 80 / 120