Similar lots by type
-
#498Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren sierstukje met rozen. Gesigneerd.
Un ornement en fer forgé avec des roses. Signé.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#316
Een staande asbak van smeedijzer met luciferhouder, versierd met rozenranken.
Un cendrier sur pied en fer forgé avec porte-allumette, décoré de vignes roses.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 35 / 45 -
#697
Een gevarieerd lot koperen voorwerpen bestaande uit: een hoofdje van een Boeddha, een olielampje, een uil, een zittende boeddha, een bel, een polsband, een potje, een massagespin, een geldbuidel en een hoorn in de vorm van een drakenkop.
Lot varié d'objets en cuivre composé de : une tête de Bouddha, une lampe à huile, une chouette, un Bouddha assis, une cloche, un bracelet, une jarre, une araignée de massage, une bourse et une corne en forme de tête de dragon.No longer availableDim. h: 16 - 5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#326
Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.
Un grand bougeoir d'église en fer forgé avec cierge de Pâques de 1982.No longer availableDim. h: 120 + 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#405G. Nayner à Faucogney
Een comtoiseklok, versierd met gedreven messingen bloemendecor rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger, gewichten en stoeltje.
Une pendule comtoise, ornée d'un décor floral en laiton martelé autour du cadran en émail. Avec manivelle, poids et siège.No longer availableDim. H:140cmEstimate: € 50 / 100 -
#283A. Schmitz, Anvers
Een verguld zamaken pendule, versierd met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder glazen stolp. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée en laiton doré, ornée d'une représentation allégorique de la moisson. Sous cloche en verre. Avec pendule, mais sans clé.No longer availableDim. h: 28 cm (stolp 38 cm)Estimate: € 100 / 120 -
#19
Een houten regulateur. Enkele beschadigingen.
Un régulateur en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#276
Een metalen lamp met een kap van metaal en glas. In werkende staat met kleine schade aan de fitting.
Une lampe en métal avec un abat-jour en métal et verre. En état de fonctionnement avec des dommages mineurs à la douille.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 40 / 60 -
#415
Een houten wandklok met handgeschilderd bloemendecor. Met eglomisé wijzerplaat en afbeelding van twee Duitse officieren.
Une horloge murale en bois avec un décor floral peint à la main. Avec cadran églomisé et image de deux officiers allemands.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 100 / 120 -
#191Junghans
Een houten tafelklokje.
Une pendule de table en bois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#546
Een Friese staartklok in eikenhouten kast en met gedreven messingen opzetstukken.
Une horloge à queue frisonne dans une gaine en chêne et avec des attaches en laiton martelé.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#365
Een lot Amerikaanse comics van Batman en the Amazing Spiderman.
Lot de bandes dessinées américaines de Batman et The Amazing Spiderman.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#592Carol Eytinge
“Cranes in flight”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 132/500.
Grues en vol. Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 132/500.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#43
“Moeder en kind met kat”. Een groepje van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde F.
"Mère et enfant avec chat". Un groupe de porcelaine saxonne multicolore. Marqué du F couronné.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#603
Een Chinese Bi-schijf in twee delen van gesculpteerd serpentijn, versierd met diverse dieren.
Bi-disque chinois en deux parties de serpentine sculptée, à décor d'animaux divers.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#139A. Ingelbrecht
“Stilleven met waterhoenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux poules d'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#177Willy Vandersteen
Tien albums van Suske en Wiske, rode reeks. Goede tot zeer goede staat. Enkele ruggen met slijtage, enkele streepjes en nummertjes op kaften. Eerste uitgaven.- “De Wilde Weldoener”. 1961 (Rugletsel).- “De Kaartendans”. 1962.- “De Kwakstralen”. 1963.- “Het Rijmende Paard”. 1963.- “De Sissende Sampam”. 1963.- “Sjeik El Ro-Jembiet”. 1964 (Rugletsel).- “De Nerveuze Nerviërs”. 1964.- “De Apekermis”. 1965.- “De Poenschepper”. 1967 (Vierkleuren).- “Wattman”. 1967 (Vierkleuren).(..)
Dix albums de Suske en Wiske, série rouge. Bon à très bon état. Quelques dos avec usures, quelques rayures et numéros sur les plats. Premières éditions. - "LDe Wilde Weldoener". 1961 (Dégât au dos). - "La danse des cartes". 1962. - "De Kwakstralen". 1963. - "Het Rijmende Paard". 1963. - "De Sissende Sampam". 1963. - « Sheik El Ro-Jembiet ». 1964 (dégât au dos). - "De Nerveuze Nerviërs". 1964. - "De Apenkermis". 1965. - "De Poenschepper". 1967 (Quatre couleurs). - " Wattman ". 1967 (Quatre couleu(..)No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#408
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.No longer availableDim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#218
Een sierschotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen en een vogelk en met gele rand.
Plat décoratif en faïence de Delft à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau et à bord jaune.No longer availableDim. Ø:27cmEstimate: € 50 / 80 -
#153Hergé
Les Aventures de Tintin. - “Tintin en Amérique”. Kleurenuitgave van 1947. Achterflap B1. Rode rug, lichtjes sletig, licht geschaafde randen, titelblad gescheurd en met kleefband.
Les Aventures de Tintin. - « Tintin et l'Amérique ». Edition couleur de 1947. Quatrième de couverture B1. Dos rouge, légèrement usé, tranches légèrement éraflées, page de titre déchirée et avec du ruban adhésif.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#332Coquet
“Hoevezicht.” Olieverf op paneel.
"Vue de la ferme." Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#661
Een reeks van zes boeken in stofhulzen, Ed. Mercatorfonds:- Felix Timmermans- Peter Bruegel- P. P. Rubens- Willem de Zwijger- De Hanze- Dürer
Une série de six livres dans des étuis à poussière, Ed. Mercatorfonds : - Felix Timmermans - Peter Bruegel - PP Rubens - Willem de Zwijger - De Hanze - DürerNo longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#138
Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld bronzen monturen.
Paire de cassolettes en marbre veiné et montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 300