Similar lots by type
-
#27
Een messingen stolpklok.
Une pendule à cloche en laiton.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35/45 -
#475
Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.
Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60/100 -
#148
Een art deco pendule van albast en onyx, bovenaan getooid met een vrouwelijk naakt, dansend met ballen.
Une pendule art déco en albâtre et onyx, surmontée d'un nu féminin aux boules.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 220/240 -
#263
Een arduinen schouwpendule met gegraveerde versieringen. In drie delen. Zonder slinger of sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule en pierre bleue avec des décorations gravées. En trois parties. Sans pendule ni clé. XIXème siècle.No longer availableDim. H:36cmEstimate: € 60/80 -
#13
Een geborsteld metalen bureauklokje. Met inscriptie en datering 21-7-37. Engeland. Met sleuteltje.
Une horloge de bureau en métal brossé. Avec inscription et datation 21-7-37. Angleterre. Avec clé.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 60/100 -
#485Jerome & Company, Connecticut.
Een Amerikaanse wandklok met mahoniehoutfineer met handgeschilderd decor van aardbeien achter glas. Met slinger en gewichten, zonder sleuteltje.
Une horloge murale américaine en placage d'acajou avec un décor de fraises peint à la main derrière une vitre. Avec pendule et poids, sans clé.No longer availableDim. 65 x 39 cmEstimate: € 75/120 -
#577
Een haan van bruingepatineerd brons met onder de poot een bolvormig klokje en het geheel op albasten voet. Met sleuteltje. Mechanisme te reviseren.
Un coq en bronze patiné brun avec un horloge sphérique sous la patte et le tout sur un pied en albâtre. Avec clé. Mécanisme à réviser.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#17Kern
Een koetsklokje in kast van messing en glas.
Une pendule de carrosse dans un coffret en laiton et verre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 35/45 -
#226
Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.
Une horloge à queue frisonne avec poids. Une petite fissure dans le verre en bas.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#258Villeroy & Boch, Dresden
Twee aardewerken vazen met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence à décors multicolores. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#355
Een reeks van 3 zilveren munten: 50 jaar Benelux. Ed. 1994. 250 BFR en LUF (925/1000), 10 HFL (720/1000). In etui.
Une série de 3 pièces en argent : 50 ans du Benelux. Éd. 1994. 250 BFR et LUF (925/1000), 10 HFL (720/1000). En pochette.No longer availableDim. 52,50 gEstimate: € 75/85 -
#666
Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.
Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.No longer availableDim. 112 x 92 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#113Rik HonsiaPeriod: 1912 - 2004
“De krijgsgevangene”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
"Le prisonnier de guerre". Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 240/300 -
#457
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#470
Een 10 rijen halsketting, ring, oorbellen en hanger van metaal en één hanger van titanium bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Un collier, une bague, des boucles d'oreilles et un pendentif en métal à 10 rangs et un pendentif en titane serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#647
“Le général Napoleon”. Een bronzen plaquette.
"Le Général Napoléon". Une plaque de bronze.No longer availableDim. Ø: 15,5 cmEstimate: € 65/75 -
#67
Een paar zoutvaatjes van zilver en blauw glas.
Une paire de salières en argent et verre bleu cobalt.No longer availableDim. 134 g - L.7,5 cmEstimate: € 40/50 -
#652
Een zuilvormige verzilverd metalen lampenvoet.
Un pied de lampe en forme de colonne en métal argenté.No longer availableDim. h: 64 cm (z.k.)Estimate: € 35/45 -
#348
Een lot van vier verschillende bierpullen van meerkleurig steengoed met tinnen deksels.
Lot de quatre chopes à bière différentes en grès multicolore avec couvercles en étain.No longer availableDim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 35/45 -
#477
Een flesvaas van Chinees porselein met een meerkleurig drakendecor. Draagt een Qianlongmerk onderaan.
Un vase bouteille en porcelaine de Chine avec un décor de dragon multicolore. A une marque Qianlong sur le fond.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 360/380 -
#77
Een Frans aardewerken inktpot met meerkleurig decor van een wapenschild. XIXe eeuw. Bijgevoegd een scheerbekken met bloemendecor. Bordeaux(?), XIXe eeuw. Met glazuurbarst.
Encrier en faïence de France à décor polychrome d'armoiries. XIXème siècle. Ajouté est un bassin de rasage avec décor floral. Bordeaux(?), XIXe siècle. Avec fissure à la glaçure.No longer availableEstimate: € 120/150