Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een metalen luchter met zes lichtpunten, versierd met kristallen pegels en kralen.

Een metalen luchter met zes lichtpunten, versierd met kristallen pegels en kralen.

Un lustre en métal à six points décoré de pendeloques et de perles en cristal.
SKU: 2306200505.
Category: Verlichting.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #505
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #460

    Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een kandelaar met vijf lichtpunten, versierd met geslepen pendeloques.

    Un lampadaire en bois polychrome Morian avec un chandelier à cinq ampoules décoré de pendeloques taillées.
    No longer available
    Dim. h: 185 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #234

    Een bolle lantaarn van brons en glas.

    Une lanterne sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #171

    Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.

    Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #746

    Een reeks van negen smeedijzeren kandelaars met elk vijf kaarsenhouders.

    Un ensemble de neuf bougeoirs en fer forgé, chacun avec cinq points de lumière.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #730

    Twee verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein, beide gemonteerd als lampenvoet.

    Deux vases différents en porcelaine chinoise multicolore, tous deux montés comme pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #737
    J.N. Bouillet

    Een eivormige sfeerlamp van meerkleurig glaspasta. Gesigneerd.

    Lampe d'ambiance ovoïde en pâte de verre multicolore. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #625

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #330

    Een partij munten (100 frank, vier koningen). Zilver 835‰ (18 g per stuk). Daarvan: 12 x 1948 (5 Belgique, 7 België), 6 x 1949 (België), 9 x 1950 (Belgique), 3 x 1951 (België), 2 x 1954 (Belgique). Allen muntslag.

    Un lot de pièces (100 francs, quatre rois). Argent 835 ‰ (18 g chacune). Dont: 12 x 1948 (5 Belgique, 7 Belgique), 6 x 1949 (Belgique), 9 x 1950 (Belgique), 3 x 1951 (Belgique), 2 x 1954 (Belgique). Toutes les pièces frappe monnaie.
    No longer available
    Dim. 576 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #415

    Twee verschillende koperen staande lampen. Zonder kappen.

    Deux lampadaires en cuivre différents. Sans abat-jour.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #597

    Een messingen luchter met negen lichtarmen en versierd met kleurloze en gekleurde glazen kraaltjes, bloemen en vruchten.

    Lustre en laiton à neuf branches de lumière et décoré aux perles en verre coloré et incolore, de fleurs et de fruits.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #645

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #743

    Een lampenvoet, versierd met messingen blaadjes en een vogel van meerkleurig porselein.

    Pied de lampe aux feuillettes en laition et orné d’un oiseau en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #615

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #803

    Staande lamp van glas en chroom in wit en oranje. Omstreeks 1970.

    Lampadaire en verre et chrome en blanc et orange. Vers 1970.
    No longer available
    Dim. H. 144 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #221

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #515

    Een messingen luchter met negen lichtpunten met bloemenvormige kapjes van gesatineerd glas en versierd met porseleinen bloempjes.

    Un lustre en laiton à neuf lumières avec des abat-jour en verre satiné en forme de fleur et décoré de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257

    Een tafellamp met vijf lichtpunten, versierd met gekleurd bloemetjes, peertjes en druiventrossen.

    Une lampe de table à cinq points lumineux, décorée de fleurs colorées, de poires et de grappes de raisin.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm (met lamp)
    Estimate: € 80 / 120
  • #759

    Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.

    Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #754

    Drie roodgelakte metalen lampen.

    Trois lampes en métal peint en rouge.
    No longer available
    Dim. h: 45; Ø: 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #740

    Een vergulde sac-a-perles, bovenaan versierd met strikken.

    Un sac-à-perles doré, orné d'arcs en haut.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #785

    Een lot van zes bolle witglazen hanglampen.

    Une suite de six lampes suspendues convexes en verre blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #356

    Een gebeeldhouwde, getorste en zwartgepatineerde staande lamp.

    Un lampadaire sculpté, torsadé et patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 190 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #775

    Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.

    Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. 42 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #565

    Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 180 / 220

Other lots in this auction

  • #159

    Een karaf en shaker van glas met verzilverde monturen.

    Une carafe en verre et un shaker avec des montures argentés.
    No longer available
    Dim. h: 30 en 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #556

    Een antieke Europees wollen tapijt.

    Un tapis ancien en laine européenne.
    No longer available
    Dim. 356 x 273 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #409

    Zwart houten muziekrekje met vier niveaus, bovenaan met galerij, gedraaide houten spijlen met vernauwingen. Omstreeks 1900.

    Porte-musique en bois noir à quatre niveaux, dessus avec galerie, barres en bois tourné avec rétrécissements. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 120 x 47 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #442

    Een paar barokke koperen wandspiegels met telkens twee kaarsenhouders. Rocaillemotieven. Geslepen spiegelglas

    Une paire de miroirs muraux en cuivre baroque, chacun avec deux bougeoirs. Motifs de rocailles. Verre miroir taillé.
    No longer available
    Dim. H. 41,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #440

    Een barokke armstoel van getorst en gebeeldhouwd eikenhout. Rug en zit bekleed met naaldwerk (slijtage).

    Fauteuil baroque en chêne torsadé et sculpté. Dossier et siège recouverts de tapisserie (usure).
    No longer available
    Dim. H. 94 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #732
    Roland vandenbussche

    “Naakten en duiven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1967. Enkele krasjes centraal en aan de datum.

    Nus et pigeons . Huile sur panneau. Signée et datée 1967. Quelques rayures au centre et à la date.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #528

    Een Chinese porseleinen eend.

    Un canard en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. 23 x 16 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #25

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een briljant van ± 0,15 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant de ± 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 4,56 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #38

    Een marmeladepotje met lepeltje en sterling zilveren voetstuk.

    Un pot de marmelade avec une cuillère et une base en argent sterling.
    No longer available
    Dim. 9,5 cm Ø 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #677

    Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.

    Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #348

    Een reeks van zes gebeeldhouwd houten appliques in Lodewijk XV-stijl met elk één lichtpunt.

    Une suite de six appliques en bois sculpté de style Louis XV avec un point lumineux chacune.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #27

    Een Madonna met Kind en twee kleine hoornvaasjes van Brussels porselein.

    Une Vierge à l'Enfant et deux petits vases cornets de porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. 31 & 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More