Similar lots by type
-
#460Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een kandelaar met vijf lichtpunten, versierd met geslepen pendeloques.
Un lampadaire en bois polychrome Morian avec un chandelier à cinq ampoules décoré de pendeloques taillées.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 250 / 350 -
#234Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#171Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.
Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#746Een reeks van negen smeedijzeren kandelaars met elk vijf kaarsenhouders.
Un ensemble de neuf bougeoirs en fer forgé, chacun avec cinq points de lumière.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 180 / 240 -
#730Twee verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein, beide gemonteerd als lampenvoet.
Deux vases différents en porcelaine chinoise multicolore, tous deux montés comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 50 & 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#737J.N. BouilletEen eivormige sfeerlamp van meerkleurig glaspasta. Gesigneerd.
Lampe d'ambiance ovoïde en pâte de verre multicolore. Signée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#625Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 450 -
#330Een partij munten (100 frank, vier koningen). Zilver 835‰ (18 g per stuk). Daarvan: 12 x 1948 (5 Belgique, 7 België), 6 x 1949 (België), 9 x 1950 (Belgique), 3 x 1951 (België), 2 x 1954 (Belgique). Allen muntslag.
Un lot de pièces (100 francs, quatre rois). Argent 835 ‰ (18 g chacune). Dont: 12 x 1948 (5 Belgique, 7 Belgique), 6 x 1949 (Belgique), 9 x 1950 (Belgique), 3 x 1951 (Belgique), 2 x 1954 (Belgique). Toutes les pièces frappe monnaie.No longer availableDim. 576 gEstimate: € 100 / 120 -
#415Twee verschillende koperen staande lampen. Zonder kappen.
Deux lampadaires en cuivre différents. Sans abat-jour.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#597Een messingen luchter met negen lichtarmen en versierd met kleurloze en gekleurde glazen kraaltjes, bloemen en vruchten.
Lustre en laiton à neuf branches de lumière et décoré aux perles en verre coloré et incolore, de fleurs et de fruits.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#645Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#743Een lampenvoet, versierd met messingen blaadjes en een vogel van meerkleurig porselein.
Pied de lampe aux feuillettes en laition et orné d’un oiseau en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#615Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#803Staande lamp van glas en chroom in wit en oranje. Omstreeks 1970.
Lampadaire en verre et chrome en blanc et orange. Vers 1970.No longer availableDim. H. 144 cmEstimate: € 120 / 200 -
#221Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#515Een messingen luchter met negen lichtpunten met bloemenvormige kapjes van gesatineerd glas en versierd met porseleinen bloempjes.
Un lustre en laiton à neuf lumières avec des abat-jour en verre satiné en forme de fleur et décoré de fleurs en porcelaine.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#257Een tafellamp met vijf lichtpunten, versierd met gekleurd bloemetjes, peertjes en druiventrossen.
Une lampe de table à cinq points lumineux, décorée de fleurs colorées, de poires et de grappes de raisin.No longer availableDim. h: 61 cm (met lamp)Estimate: € 80 / 120 -
#759Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#754Drie roodgelakte metalen lampen.
Trois lampes en métal peint en rouge.No longer availableDim. h: 45; Ø: 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#740Een vergulde sac-a-perles, bovenaan versierd met strikken.
Un sac-à-perles doré, orné d'arcs en haut.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#785Een lot van zes bolle witglazen hanglampen.
Une suite de six lampes suspendues convexes en verre blanc.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#356Een gebeeldhouwde, getorste en zwartgepatineerde staande lamp.
Un lampadaire sculpté, torsadé et patiné noir.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 50 / 60 -
#775Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#565Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 220
Other lots in this auction
-
#159Een karaf en shaker van glas met verzilverde monturen.
Une carafe en verre et un shaker avec des montures argentés.No longer availableDim. h: 30 en 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#556Een antieke Europees wollen tapijt.
Un tapis ancien en laine européenne.No longer availableDim. 356 x 273 cmEstimate: € 200 / 240 -
#409Zwart houten muziekrekje met vier niveaus, bovenaan met galerij, gedraaide houten spijlen met vernauwingen. Omstreeks 1900.
Porte-musique en bois noir à quatre niveaux, dessus avec galerie, barres en bois tourné avec rétrécissements. Vers 1900.No longer availableDim. 120 x 47 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#442Een paar barokke koperen wandspiegels met telkens twee kaarsenhouders. Rocaillemotieven. Geslepen spiegelglas
Une paire de miroirs muraux en cuivre baroque, chacun avec deux bougeoirs. Motifs de rocailles. Verre miroir taillé.No longer availableDim. H. 41,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#440Een barokke armstoel van getorst en gebeeldhouwd eikenhout. Rug en zit bekleed met naaldwerk (slijtage).
Fauteuil baroque en chêne torsadé et sculpté. Dossier et siège recouverts de tapisserie (usure).No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 100 / 150 -
#732Roland vandenbussche“Naakten en duiven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1967. Enkele krasjes centraal en aan de datum.
Nus et pigeons . Huile sur panneau. Signée et datée 1967. Quelques rayures au centre et à la date.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#528Een Chinese porseleinen eend.
Un canard en porcelaine chinoise.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 70 / 80 -
#25Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een briljant van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 250 / 300 -
#38Een marmeladepotje met lepeltje en sterling zilveren voetstuk.
Un pot de marmelade avec une cuillère et une base en argent sterling.No longer availableDim. 9,5 cm Ø 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#677Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableDim. 38,5 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#348Een reeks van zes gebeeldhouwd houten appliques in Lodewijk XV-stijl met elk één lichtpunt.
Une suite de six appliques en bois sculpté de style Louis XV avec un point lumineux chacune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#27Een Madonna met Kind en twee kleine hoornvaasjes van Brussels porselein.
Une Vierge à l'Enfant et deux petits vases cornets de porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. 31 & 14 cmEstimate: € 30 / 50

