#511“Héros et Martyrs. 1940 - 1945. Les fusillés”. Ed. Rozes, Bruxelles.
#28Vier Brusselse pullen met tinnen kleppen. XIXe eeuw.
Quatre chopes à couvercles en laiton. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#164Alfred HazledinePeriod: 1876-1954“Zonnig hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd
”Vue sur fermette ensoleillé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 250 / 280 -
#467“Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk.
#605Een witgepatineerd ijzeren tuinset, bestaande uit een ronde tafel met vier stoelen.
#365Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#781Een zittende Bodhisatva van brons.
#822LimaVijf diverse locomotieven HO.
Cinq locomotives différentes HO.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#169“Jongeling met kaars”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
”Jeune homme et bougie”. Huile sur toile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 350 / 450 -
#623Een kom van Chinees porselein met een Fohond in het decor.
#524“Clown met hoed”. Olieverf op doek. In de geest van Bernard Buffet.
”Clown et chapeau”. Huile sur toile. Dans l’esprit de Bernard Buffet.No longer availableDim. 69 x 46 cmEstimate: € 120 / 200