Similar lots by type
-
#597Een eikenhouten eettafel met gecanneleerde poten en acht bijpassende stoelen.
Une table en chêne et pieds cannelés et huit chaises assorties.No longer availableDim. 134 x 96 cmEstimate: € 120 / 200 -
#398Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl.
Une série de six chaises en acajou, style Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#813Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#394Een pianobankje voor quatre-mains met getortste stijlen en met gecanneerde zit.
Un banc de piano quatre-mains aux montants torsadés et assise cannée.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#404Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met leeuwenpoten en met zes bijpassende stoelen.
Une table en chêne, style Renaissance, les pieds en griffes de lion et six chaises assorties.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#798Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 50 -
#799Een houten kuipstoeltje.
Une chaise baquet en bois.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 35 / 45 -
#626Een commode van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl met vier laden en een zwart marmeren blad.
Une commode en bois de placage acajou, style Louis Philippe, à quatre tiroirs et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 94 x 125 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#399Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen in Louis-Philippestijl. Met drie verlengbladen. Eén stoel te restaureren.
Une table à allonges en acajou avec six chaises assorties, style Louis Philippe. Trois allonges. Une chaise à besoin de réparations.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#792Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl.
Un chevalet en bois, style Louis XV.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 200 / 240 -
#221Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style Henri II. Le dessous comprends deux portes en deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 200 / 240 -
#787Een paar fauteuils van gebeeldhouwd hout in Lodewijk-XV-stijl.
Une paire de fauteuils en bois sculpté, style Louis XV.No longer availableDim. H. 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#402Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met zes gecanneleerde poten. Verlengbaar met vijf bladen tot 350 cm. Met zes bijpassende stoelen en een armstoel.
Une table ovale en bois de placage acajou et six pieds cannelés. Allongeable à 350 cm avec cinq allonges.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#803Een paar smeedijzeren wandbevestigingen voor uithangborden, versierd met bladermotieven. Omstreeks 1900.
Une paire d’attaches murales en fonte pour panneaux publicitaires, décoration de feuillage. +- 1900.No longer availableDim. 160 x 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#176Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. Base d’’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#616Een eikenhouten commode met drie laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs.No longer availableDim. 85 x 130 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#601Een eikenhouten buffetkast in renaissancestijl, onderaan met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met een hond en een vos. Het opzet met twee glas-in-lood-deuren, versierd met heraldische leeuwen. Het opzet gedragen door twee liggende leeuwen.
Un buffet en chêne, style Renaissance. Le dessous à deux portes sculptées et décorées d’un chien et d’un renard. Le dessus à deux portes vitrines de verre et plomb, décoration de lions héraldiques. Le dessus porté par deux lions couchés.No longer availableDim. h: 230 x 140 x 57 cmEstimate: € 200 / 240 -
#606Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#780Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.
Une petite table à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 30 / 35 -
#797Een gietijzeren tafelpoot.
Un pied de table en fonte.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30 / 40 -
#608Een verlengbare eikenhouten tafel op twee balustervormige poten.
Une table en chêne à allonges sur deux pieds balustres.No longer availableDim. 164 x 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#794Een gefineerde Engelse tweedeursvitrine met twee laden onderaan. Enkele losse onderdelen. XIXe eeuw.
Une vitrine anglaise à deux portes en bois de placage à deux tiroirs en dessous. XIXième siècle. Quelques pièces détachées.No longer availableDim. 193 x 132 x 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#596Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 200 / 260 -
#598Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes avec moulures. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#96Een bijzettafeltje met een gebeeldhouwde lade. Spanje, einde XVIIIe eeuw.
Une petite table d’appoint à tiroir sculpté. Espagne, fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. 54 x 65 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#303MabefEen mahoniehouten schildersezel.
Un chevalet en acajou.No longer availableDim. min. 180 x 70 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#62Edgard Farasijn“Landschap met ploegende boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage, fermier qui laboure”. Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 180 / 220 -
#680Een beukenhouten armstoel in Louis-XIII stijl met groen fluwelen bekleding.
Un fauteuil en hêtre, style Louis XIII, revêtement en velours vert.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 80 / 100 -
#345Een paar grote en kleine 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
Une paire de grandes et petites boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,08 gEstimate: € 200 / 300 -
#515“Moeder met kind”. Een gebeeldhouwd beeld. Laos.
”Mère et enfant”. Une statue sculptée. Laos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#175Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une chaîne en or jaune et pendentif 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 14,64 gEstimate: € 450 / 550 -
#216Een tweeledige vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden, versierd met gesculpteerde Lodewijk-XV-motieven. Bovenaan twee gevitreerde deuren met geslepen venstertjes.
Une vitrine à deux corps en chêne avec en dessous deux portes pleines sous deux tiroirs, décoration de motifs sculptés style Louis XV. La partie supérieure à deux portes vitraux à carreaux taillés.No longer availableDim. 218 x 135 x 56 cmEstimate: € 240 / 360 -
#323Een liggende hond van brons op een houten voetstukje.
Une statue en bronze sur socle en bois, représentant un chien couché.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#628Een stenen tuinvaas met paarse fries en versierd met ringen.
Cruche en pierre taillée.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 140 -
#473Een smal Afrikaans masker, bekleed met koper.
Un masque africain, revêtement en cuivre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#620Twee handgeknoopte wollen karpetten.
Deux carpettes en laine faites main.No longer availableDim. 148 x 103 & 210 x 124 cmEstimate: € 40 / 50

