Similar lots by type
-
#333
Een zamakken zeeleeuw tegen glazen ijsschots als schemerlampje. Glas beschadigd.
Une otarie en régule contre une banquise de verre en guise de lampe. Verre endommagé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#88
Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl met vijf lichtarmen.
Paire d'appliques en bronze de style Louis XV à cinq bras de lumière.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 300 / 320 -
#328
Een verguld bronzen lampje in art nouveau inspiratie met gesatineerd glazen kapje.
Lampe en bronze doré d'inspiration art nouveau avec abat-jour en verre satiné.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#208
Een opmerkelijke en rijkelijk uitgevoerde porseleinen lampenvoet met een scène van een harpspeelster met musicerende engeltjes op een balkon onder een baldakijn. Groen en wit porselein met vergulde versieringen.
Un pied de lampe en porcelaine remarquable et richement exécuté avec une scène d'un joueur de harpe avec des anges musiciens sur un balcon sous un auvent. Porcelaine verte et blanche à décors dorés.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 150 / 200 -
#485
Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200 / 300 -
#298
Een bronzen tafellampje met kapje van glas in lood.
Une lampe de table en bronze avec un abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#91
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six points lumineux et ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200 / 220 -
#600
Een art-nouveau luchtertje met drie lichtpunten.
Lustre Art Nouveau à trois points lumineux.No longer availableDim. H: 65cmEstimate: € 40 / 60 -
#319Le Dauphin, France
Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65 / 85 -
#330
Een lot messing, bestaande uit een grote en een kleine kerkkandelaar en een tafeltje.
Lot de laiton, composé d'un grand et d'un petit chandelier d'église et d'une table.No longer availableDim. h: 60, 81 & 110 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#673Goebel
Een lot biscuit en porselein. Een Yorkshire, twee vinken en twee andere vogels, een konijntje, een egeltje, een groep paddestoelen en een spaarpot in de vorm van een schouwveger. Alle gemerkt.
Lot de biscuit et de porcelaine. Un Yorkshire, deux pinsons et deux autres oiseaux, un lapin, un hérisson, un groupe de champignons et une tirelire en forme de ramoneur. Tous marqués.No longer availableDim. H: 2-12cmEstimate: € 30 / 50 -
#354
Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.
Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#604
“Abstract Edelhert.” Acryl op board. Draagt monogram.
« Cerf rouge abstrait ». Acrylique sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 180 / 240 -
#303
“Mickey Magzine”. Drie albums met ingebonden magazines (1955, 1958). En “Le Journal Tintin” (1951, 1959). Franse taal.
"Mickey Magazine". Trois albums avec magazines reliés (1955, 1958). Et « Le Journal Tintin » (1951, 1959). Langue française.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#65Val Saint Lambert
Een bolle vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Ontwerp van Xavier Crespo. Gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique’, 94/679.
Vase sphérique en cristal taillé etdoublé rouge. Conception par Xavier Crespo. Marqué et numéroté 'Pièce Unique', 94/679.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#158Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal, versierd met een deels gesatineerde fries met geëtst en verguld decor van geisha’s in een landschap. Gemerkt onderaan.
Vase en cristal taillé et doublé vert, orné d'une frise en partie satinée à décor gravé et doré de geishas dans un paysage. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#573Maria Innocentia Hummel
“Apple tree boy”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 230. Hoogte zonder montuur.
Pommier garçon. Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 230. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#157Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“Herderinnetje”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
"Bergers". Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 600 / 800 -
#525
Een lot van zes oude Congolese speren.
Lot de six lances anciennes congolaises.No longer availableDim. l: 185 x 165 x 135 cmEstimate: € 110 / 130 -
#700
Engelse eikenhouten linnenkoffer. Fronton versierd met gebeeldhouwde schubben. Smeedijzeren hengsels en scharnieren. Einde XVIIIde eeuw.
Coffre à linge en chêne anglais. Fronton décoré d'écailles sculptées. Poignées et charnières en fer forgé. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 59 x 74 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#70
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un saphir central de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,52 gEstimate: € 350 / 450 -
#284Fritz Van Luppen
“Herfst in Park Den Brandt, Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
"Automne au Park Den Brandt, Anvers". Huile sur toile. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 80 / 120