#519
“Moderne voorstelling”. Een ets. 2de staat. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
”Représentation moderne”. Une eau-forte, 2e état. Signée et datée ‘88.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 30 / 50 -
#429Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uil”. Monotype. Gesigneerd en gedateerd 1980.
”Hibou”. Monotype. Signé et daté 1980.No longer availableDim. 53 x 35,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#305Pazuli London
#377Val St. Lambert
Een vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en genummerd 18/150.
Un vase en cristal doublé taillé vert. Marque et numéroté 18/150.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#571
Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.
#443
Een paar verguld bronzen wandlampen met telkens drie lichtarmen, waarvan twee in de vorm van zwanenhalzen.
Une paire d’appliques en bronze à trois bras, dont deux bras sous forme de cou de cygne.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#324Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Stilleven met schelp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, coquillage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 150 / 200 -
#298
Een witmetalen kerstboom met twaalf kaarsenhouders.
Un sapin de Noël en métal blanc à douze bougeoirs.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#706Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 315 x 164 cmEstimate: € 100 / 120 -
#445Longchamp
Twee verschillende sjaals van wol, kasjmier en mohair.
#369Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Kerkinterieur”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Intérieur d’église”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#184Josef Schakewits
“Strandgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 260 / 300