#19P. Gieles“Hanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Coqs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 50 / 55 -
#258Een XIXe eeuwse wandelstok met 800 ‰ zilveren handvat, versierd met een gedreven bloemendecor.
Canne à manche en argent 800‰ décorée de fleurs repoussées. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#371“Wereldtentoonstelling Antwerpen 1930”. In vier delen.
”Exposition Mondiale Anvers 1930”. En quatre parties.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#196Een gebeeldhouwde eikenhouten vierdeurskast in Renaissancestijl.
Armoire à quatre portes en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 170 x 165 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#605Zero HalliburtonEen licht grijze mini aktetas van aluminium.
#532Anto Diez“Mannenkop met pomponmuts”. Gesigneerd en H/C buiten de plaat.
”Tête d’homme à bonnet pompon”. Signé et H/C hors planche.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,53 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,53 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 3400 / 3600 -
#136Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Table ronde en placage de style Empire avec tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 250 / 280 -
#756HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
#689Bert De LeeuwPeriod: 1926-2007Compositie, double face in plexi lijst.
#457Chromen hanglamp. Jaren zeventig.
#475Pazuki LondonTwee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.
Deux châles différents en laine, rayon et acrylique.No longer availableDim. 180 x 23 en 160 x 25 cmEstimate: € 100 / 150