Other lots in this auction
-
#153Een mondgeblazen bruidsstolp met gecapitonneerd kussentje en vergulde bladeren en bloemen en een vogeltje.
Une cloche en verre soufflé à coussin capitonné, feuilles et fleurs dorés et un petit oiseau.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 180 -
#257Boeddhahoofd van polychroom hout.
Une tête de Bouddha en bois polychrome.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#182Felix BoviePeriod: 1812 - 1880“Twee jongens in een veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1866.
”Deux garçons et paysage de Bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée 1866.No longer availableDim. 52 x 80 cmEstimate: € 250 / 350 -
#291Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen. Zonder deksels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de pivoines. Sans couvercles.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#115Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. en forme de fleur sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,09 gEstimate: € 350 / 450 -
#51Een vrouwenbuste van wit composiet.
Un buste féminin en composite blanche.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#162Albert CaulletPeriod: 1875-1950“Kantklosster voor de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dentellière à fuseaux devant une fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500 / 800 -
#48Een gebeeldhouwd jaden groep in de vorm van een vogel en pioenen.
Un groupe en jade sculptée sous forme d’oiseaux et de pivoines.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#108Een vrouwenbuste van bruingepatineerd terracotta naar XVIIIe eeuws voorbeeld. Gesigneerd ‘Pajou’.
Un buste féminin en terre cuite à patine brune, d’après un exemple du XVIIIème siècle. Signé ‘Pajou’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#154“Vrouw, leunend tegen een omheining onder een boom”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk G. B. Brunfaut, maar zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Une femme, elle s’appuie contre une clôture sous un arbre”. Huile sur panneau. Probablement G.B. Brunfaut, mais sans signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 36,5 x 24 cmEstimate: € 240 / 300 -
#294L. Schooningk“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 120 / 170 -
#143Kubistisch personage. Witmarmeren sculptuur. Klein letsel.
”Personnage cubique”. Une sculpture en marbre blanc. Petit dégât.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 180 / 220

