Other lots in this auction
-
#381
Een ebbenhouten kistje, versierd met ingelegde stipjes en bekleed met stekels van een stekelvarken. Bijgevoegd een bal, bekleed met benen plaatjes.
Une boîte en ébène, décorée de points incrustés et doublée de piquants de porc-épic. Attaché une balle, recouverte de plaques d'os.No longer availableDim. 9 x 21 x 16 cm Ø:16 cmEstimate: € 80/100 -
#609Roger SomvillePeriod: 1923 - 2014
“Rubens... attentif”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Rubens...attentif". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque. essai d'artiste.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 85/100 -
#667
Vier groepjes van meerkleurig porselein, waarbij twee als boeksteunen. Onderaan gemerkt.
Quatre groupes de porcelaine multicolore dont deux en serre-livres. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cm - 16 cmEstimate: € 50/80 -
#539Cor Vrins
“Compositie in groen en oranje”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Composition en vert et orange". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 70 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#222
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 40/60 -
#602
“Geometrische compositie”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 50/80 -
#104Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959
“Wandelaars op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Promeneurs sur la plage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#287Val Saint Lambert
Een karaf van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une carafe en cristal rouge doublé et taillé. Marquée.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 130/150 -
#163Royal Dux
Een driedelig schouwgarnituur van zachte pasta, bestaande uit een strijdwagen met tweespan en twee amfoorvazen, versierd met hoofden en guirlandes. Onderaan gemerkt. Eén vaas gerestaureerd.
Un ensemble de cheminée en pâte tendre en trois pièces composé d'un char avec deux chevaux et de deux vases amphores, décorés de têtes et de guirlandes. Marqué en bas. Un vase restauré.No longer availableDim. H: 35-50cmEstimate: € 200/300 -
#522
Een Friese staartklok met handgeschilderde wijzerplaat met datumnotatie en bovenaan versierd met figuren.
Une horloge à queue frisonne avec un cadran peint à la main avec indication de la date et décoré de chiffres sur le dessus.No longer availableDim. 140cmEstimate: € 40/60 -
#284B. Bosschaert
“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue d'Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#391
Een lot bestaande uit een Turks schaaltje van koper, een aardewerken potje, een albasten plaquette met inscripties, een kleine Boeddha, een metalen beeldje van een muzikant uit Benin en een Chinees beeldje van speksteen.
Lot composé d'un bol turc en cuivre, d'un pot en faïence, d'une plaque en albâtre avec inscriptions, d'un petit Bouddha, d'une statuette en métal d'un musicien béninois et d'une statue chinoise en stéatite.No longer availableDim. H:3-10cmEstimate: € 40/60