#7Val Saint Lambert
Een asbak van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
#440
Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een dubbel blad.
#150
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif ou à porter en broche serti de diamants d'un poids total de +- 3,20 ct et de baguettes de rubis d'un poids total de +- 1,10 ct (il manque un petit rubis) .No longer availableDim. 20,10 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#635
Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
#552
Statue d’une tête de cheval en pierre sculpté, d’après les exemples de la Dynastie Tang (7e-9e siècle).No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#437
“Vrouwenfiguur”. Een beeldje van terracotta en touw. Yoruba, Nigeria.
#185
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
#639
“Chinees landschap”. Een in reliëf aangebracht olieverfschilderijtje op board.
#422Felicien RopsPeriod: 1833 - 1898
#602
Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje van zijde.
#223
Een paar gegoten wandkandelaars naar barok voorbeeld.
#311Boch Frères Keramis
Petit vase sphérique en faïence à décor persan polychrome. Forme 1001, décor 69. Initiales FD Marqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 45 / 50