#187
Een lot van 20 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.
A set of 20 colorless crystal glasses. In wooden compartments.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#46
Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A set of 6 conference chairs upholstered in green leather. In the style of Empire.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#31Artifort
Een paar zwartlederen armstoelen. Model PACO 2009.
A pair of black leather armchairs. Model PACO 2009.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#106
Een robuuste tafel gedragen op drie balusterpoten.
#26
Een zeer grote tweedelige eikenhouten barokke tafel met blad in parqueterie.
A very large two-part oak baroque table with parquet top.No longer availableDim. 225 x 169 x 74 cmEstimate: € 300/500 -
#179
Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen.
#135Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#32
Een eikenhouten barokke tafel met leeuwekoppen. Verlengbaar (zonder bladen). Afgebroken hoek en rand.
An oak baroque table with lion heads. Extendable (without extensions). Broken corner and edge.No longer availableDim. 153 x 108 x 73 cmEstimate: € 40/80 -
#51
A lot of 6 conference chairs upholstered in green leather. In the style of Empire.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#125Philipe Starck by Vitra
Een lot van 6 stoelen in grijs kunststof en metaal. Onderaan gemerkt.
#97Tranekaer
Een set van 4 ‘String Chairs’ met logo van Tranekaer van Niels Jorgen Haugesen.
A set of 4 'String Chairs' with Tranekaer logo by Niels Jorgen Haugesen.No longer availableEstimate: € 350/400 -
#121Kuhlmann & Waldmann
Een professionele tekentafel.
A professional drawing board.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 120/200