#51Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A lot of 6 conference chairs upholstered in green leather. In the style of Empire.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#62Robert BuyleEen kunstmap ter gelegenheid van de retrospectieve tentoonstelling te Sint-Niklaas 13 okt. 12 nov. 1972. Fotoprint.
An art portfolio for the retrospective exhibition in Sint-Niklaas from Oct 13 to Nov 12, 1972. Photoprint.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#49Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A set of 6 conference chairs upholstered in green leather. Based on the Empire style.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#162Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless faceted crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 490 -
#64"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#7Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table with brass edging and fittings, inspired by the Empire style.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#188Een lot van 7 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.
A set of 7 colorless crystal glasses. In a wooden compartmentalized box.No longer availableDim. H. 13 Ø 8,8 cmEstimate: € 35 / 40 -
#66"De dans", Aubusson (Frankrijk) ca. 1700. Aangekocht op veiling van Paleis voor Schone Kunsten Brussel in 1970. UItstekend gerestaureerd.
"The dance", Aubusson (France), ca. 1700. Purchased at the auction of the Palace of Fine Arts Brussels in 1970. Excellently restored.No longer availableDim. 285 x 390 cmEstimate: € 15000 / 20000 -
#95TranekaerEen set van 4 ‘String Chairs’ met logo van Tranekaer van Niels Jorgen Haugesen.
A set of 4 'String Chairs' with Tranekaer logo by Niels Jorgen Haugesen.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#84Een houten archiefkast met twee schuifdeuren.
#143Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#98Een metalen fichekast met 25 laden.
A metal filing cabinet with 25 drawers.No longer availableDim. 92 x 49 x 104 cmEstimate: € 150 / 300