Other lots in this auction
-
#186
Een lot van 20 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.
A set of 20 colorless crystal glasses. In a wooden partition.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#76Philips
Een design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen/Zwart. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A design desk lamp Timor 69. Color: Dark green/Black. Designed by Louis Kalff in 1955.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#169Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale Fluté.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#168Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#107
Een robuuste tafel gedragen op drie balusterpoten.
A robust table supported on three baluster legs.No longer availableDim. 350 x 100 x 77 cmEstimate: € 120/200 -
#130Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Duc.No longer availableDim. H. 13,5 Ø 7,7 cmEstimate: € 35/40 -
#175Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Tallié Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Duc Tallié Fluté model.No longer availableDim. H. 17,5 Ø 6,5 cmEstimate: € 35/40 -
#101
Een robuuste houten bijzettafel.
A robust wooden side table.No longer availableDim. 130 x 80 x 90 cmEstimate: € 50/100 -
#104
Een robuuste tafel gedragen op vier balusterpoten.
A robust table supported on four baluster legs.No longer availableDim. 200 x 120 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#64
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50/100 -
#29
Een rond design bijzettafeltje van glas en metaal.
A round design side table made of glass and metal.No longer availableDim. 57 x Ø 54 cmEstimate: € 80/120 -
#156Val Saint Lambert
Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 5 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 25/40