Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mijnwerkerslampje, gemonteerd op elektriciteit.

Een mijnwerkerslampje, gemonteerd op elektriciteit.

Petite lampe de mineur montée à l’électricité.
Dim. h: 26 cm
SKU: 1003200383.
Category: Verlichting.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #383
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #779

    Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.

    Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #625

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #799

    Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #733

    Twee verschillende kleine oude hanglantaarns.

    Deux différentes lanternes anciennes.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 27 cm
    Estimate: € 42 / 50
  • #793

    Een koperen luchtertje met vijf lichtarmen eindigend in leliebladeren en met meerkleurige glazen kappen.

    Petit lustre en cuivre à cinq lumières se terminant en feuilles de lys et avec des abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #645

    Een bollantaarn met vier lichtpunten.

    Une lanterne boule à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #387

    Een paar messingen kandelaars met gegraveerde XVIIIe eeuwse motieven.

    Paire de candélabres décorés de motifs gravés. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #465

    Een bronzen wandkandelaar met twee lichtpunten, gedragen door meermannen.

    Applique à deux lumières en bronze, portées par deux homme de la mer.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #594

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #448

    Een olielamp met oranje glazen recipiënt, gedragen door twee steigerende paarden van zamak.

    Lampe à huile à récipient en verre orange portée par deux chevaux se cabrant en régule.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #790

    Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.

    Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. 42 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #785

    Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.

    Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #795

    Een messingen luchtertje met drie lichtpunten en bloemvormige glazen kapjes.

    Petit lustre en laiton à trois bras de lumière et aux abat-jour en verre en forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #635

    Een bronzen luchter met zes lichtpunten.

    Lustre en bronze à six bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #805

    Een vintage hanglamp met drie gekleurde glazen kappen aan messingen frame.

    Lampe à suspendre vintage à trois abat-jour en couleurs et à monture en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 172 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #605

    Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.

    Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #640

    Een bronzen luchter met acht lichtpunten.

    Lustre en bronze à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #658

    Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een lantaarn.

    Lampadaire en bois polychrome représentant un Maure tenant la lampe.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #585
    LUCI

    Een dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.

    Lampadaire réglable en métal blanc et noir. Modèle Ignazio d’après G.F. Frattini.
    No longer available
    Dim. h: 188 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #595
    Artemide Milano

    Een staande designlamp van kunststof. Model ‘Chimera’ naar ontwerp van Vico Megistretti. gemerkt.

    Lampadaire design en plastique. Modèle Chimera d’après Vico Megistretti. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 185 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #630

    Een bolle lantaarn van brons en glas.

    Une lanterne sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • Napels

    Een olielamp met oranje glazen recipiënt, gedragen door twee steigerende paarden van zamak.

    Lampe à huile à récipient en verre orange portée par deux chevaux se cabrant en régule.
    No longer available
    Dim. b: 62 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #599

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #615

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450

Other lots in this auction

  • #123

    Beeldje van een jonge jager met een haas van brons. Onleesbaar gesigneerd.

    Statuette d’un jeune chasseur avec un lièvre en bronze. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #508

    “Garuda met vuist in de bek van een serpent.” Gesculpteerd houten beeld. Singapore.

    “Garuda met le poing dans la gueule d’un serpent”. Sculpture en bois. Singapour.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #29

    “Neerhofscene”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Scène de basse-cour”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 14 x 19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #803

    Een eikenhouten garderobe met twee paneeldeuren. Vroeg XIXde eeuw.

    Une garde robe en chêne à deux portes panneaux. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 205 x 155 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #711

    Een lot apothekersglaswerk en een oude injectiespuit.

    Lot de verrerie de pharmacie et une ancienne seringue.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #382
    Fernand Comhaire

    “Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Paysage”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #667

    Een opgezette vos. Oor beschadigd.

    Renard empaillé. Dégât à l’oreille.
    No longer available
    Dim. l: 104 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #487

    Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van kostbaarheden en bloemen. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, begin XXde eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine. Décor d’objets précieux et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 59,5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #245

    Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met een centrale briljant van ± 0,87 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,87 ct et de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,40 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #286

    Een rijk gebeeldhouwde eikenhouten hallbank in gotische stijl.

    Banc de vestibule en chêne richement sculpté de style gothique.
    No longer available
    Dim. 136 x 130 x 47 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #663

    Een smeedijzeren voorstelling van Don Quixote.

    Sculpture en fer forgé représentant Don Quichotte.
    No longer available
    Dim. h: 195 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #797

    Een kleine ronde wandklok met een beschilderde glazen wijzerplaat. Met slinger en twee gewichten.

    Petite pendule murale ronde à cadran en verre peint. Avec balancier et deux poids.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More