#143Delvaux, Bruxelles
Een bruin lederen handtas. Met certificaat ‘Songe Trotteur Ravello’.
#667
Een lampenvoet van wit en verguld aardewerk.
#430
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,10 ct.No longer availableDim. 2,13 gEstimate: € 650/750 -
#524
“Koe met bril.” Opgehoogde druk.
#146
Een eikenhouten commode met drie laden.
#242
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Port de pêche". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 100/140 -
#80
Twee herdenkingsmunt Boudewijn 1976. 900/1000. Bruto: 6,45 g. per munt Goudgewicht: 5,805 g. per munt. FDC.
Deux pièces commémoratives Boudewijn 1976. 900/1000. Brut : 6,45 g. par pièce Poids d'or : 5,805 g. par pièce. FDC.No longer availableDim. Ø 21 mmEstimate: € 600/650 -
#426
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 204 x 118 cmEstimate: € 120/200 -
#695
Een theeserviesje van Satsuma-aardewerk, compleet voor vijf personen.
#600Titus Genève en F.L.
Twee kleine 18 K geelgouden dameshorloges (één glas gebarsten).
#412
Een Perzische gouache op papier.
Une gouache persane sur papier.No longer availableDim. 26 x 21,5 cmEstimate: € 60/80 -
Een paar vaasjes van Booms glas met handgeschilderd rozendecor.
Une paire de vases en verre de Boom à décor de roses peintes à la main.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35/50