Similar lots by type
-
#879Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#457Een art deco karafje met zes borreltjes met vergulde decors.
Une petite carafe Art Déco et six petist verres, décors dorés.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#853Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen en een korrelstructuur.
Un vase en verre de Boom, structure granuleuse et lignes dorées.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 24 / 26 -
#495Twee stuks antiek geslepen glaswerk, bestaande uit een drageoir en een schenkkan.
Deux pièces en verre antique taillé, comprenant un drageoir et une verseuse.No longer availableDim. h: 31 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#871Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#420Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 35 / 45 -
#891Een reeks geslepen kleurloos kristallen glazen. 3 waterglazen, 5 aperitiefglazen en 6 borrelglazen.
Une série de verres en cristal taillé, comprenant trois verres à eau, cinq verres apéritif et six verres à liqueur.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#443Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en oranje glas.
Une garniture de toilette en trois pièces en verre incolore et orange.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#688Een geslepen glazen karaf.
Une carafe en verre taillé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#211Een sierkruik van meerkleurig glas met een geëtste decor van wijnbladeren en versierd met twee huisjesslakken. Draagt merkteken ‘Daum, Nancy’.
Une carafe de décoration en verre polychrome et décor gravé de feuilles de vigne et deux escargots. porte la marque ‘Daum, Nancy’.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 450 / 550 -
#723Een vaas van glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre style Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#171Een vaas van glaspasta. Getekend ‘L. Leloup 99’ onderaan.
Un vase en pâte à verre. Signé ‘L. Leloup 99’ à la base.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 220 / 250 -
#408Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
Cinq cafetières en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 20 - 37 cmEstimate: € 35 / 50 -
#444Een lot van acht presse-papiers, waarbij vijf van Italiaans glas met kleurrijke inclusies en namen, één glazen met een Christus, één kleurloze met een geslepen gezicht en één van grijs marmer.
Un lot de huit presse-papiers, dont cinq italiens aux inclusions et noms en couleurs, un en verre avec le Christ, un incolore au visage taillé et un en marbre gris.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#410Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 35 / 45 -
#308Een glazen wijnkaraf in tinnen houder en een art nouveau tinnen schotel.
Une carafe à vin en verre avec support en étain et plateau Art Nouveau en étain.No longer availableDim. h: 60 cm Ø 48 cmEstimate: € 20 / 30 -
#713Een vaas van rode glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre rouge, style Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 55 / 65 -
#681Daum, FranceEen sierstuk van meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt.
Une pièce de décoration en pâte à verre. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#271Een paar schelpen van meerkleurig Muranoglas.
Une paire de coquillages en verre Murano polychrome.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#698Een geslepen kleurloos glazen karaf.
Une carafe en verre taillé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#693Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.
Deux vitraux différents, vers 1900.No longer availableDim. 98 x 52 & 69 x 37 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#537Een Chinees sierstuk van gesculpteerd speksteen in de vorm van twee vaasjes met ertussen pioenen en een vogel.
Une pièce chinoise en pierre de lard sculpté en forme de deux vases et pivoines et oiseau.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#322Géo BernierPeriod: 1862 - 1918“Sloepen aan de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chaloupes, rivage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#404Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Tours de Gand”. Houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘62 en genummerd 99/750 buiten de plaat.
”Tours de Gand”. Une gravure sur bois. Signée et datée ‘62, numérotée 99/750 hors planche.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#544“Compositie”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Campbell.
”Composition”. Huile sur carton. Porte une signature: Campbell.No longer availableDim. 16,5 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#172Julien Creytens“Molen op ‘t Kiel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin, à ’Kiel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 95 cmEstimate: € 200 / 220 -
#589Theepotje van Chinees porselein versierd met een hofscène met talrijke personages. Kleine schilfer aan de tuit.
Une théière en porcelaine de Chine au décor d’une scène de la court et multiples personnages. Petit éclat au bec verseur.No longer availableDim. H. 9,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#768Lot Imari porselein. Vijf borden, een ovale schotel, een klein bordje en een kop (barst) en schotel.
Un lot de porcelaine Imari, comprenant cinq assiettes, un plat oval, une petite assiette, un tasse (fissure) et un plat.No longer availableDim. Ø 22cmEstimate: € 30 / 50 -
#724Jacques Vander ElstPeriod: 1925 - 1991“Hoevezicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Vue sur fermette automnale”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 68 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9Een tinnen spiegeltje op twee leeuwenpootjes.
Petit miroir en étain sur des griffes de lion.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#311Twee gebeeldhouwd houten rammen met sporen van polychromie. Vermoedelijk XVIIIe eeuws.
Deux béliers en bois sculpté, traces de polychromie. probablement XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#802Roger Somville“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#324Alphonse AllaertsPeriod: 1875 - ?“Weidelandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, prairie et vaches”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 50 / 80

