Similar lots by type
-
#385
Een antiek pianostoeltje van zwartgelakt hout in Lodewijk XVI-stijl met roterende zit, bekleed met rood fluweel.
Une petite chaise de piano en bois laqué noir style Louis XVI avec assise tournante, revêtement en velours rouge.No longer availableDim. Ø 40 cm h: 52 cmEstimate: € 50/70 -
#370
Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.
Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#596
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#246
Een eikenhouten commode met drie laden.
No longer availableDim. 86 x 94 x 52 cm -
#345
Een reeks van zes notenhouten stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met bruin fluweel.
Une série de six chaises en noyer style Louis Philippe avec revêtement en velours brun.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#340
Een paar halfronde armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout met getorste stijlen en met gevlochten zit.
Une paire de fauteuils en demi-cercle en chêne sculpté et aux lattes torsadées et assises cannées.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60/100 -
#648
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#598
Een klapsecretaire van notenhoutfineer met onderaan twee kleine en twee grote laden.
Un secrétaire à abattant en bois de placage de ronce à deux petits et deux grands tiroirs en dessous.No longer availableDim. 98 x 91 x 41 cmEstimate: € 200/300 -
#633
Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en drie gevitreerde deuren in het opzet. Gebarsten ruitje.
Un buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et le dessus trois portes vitrées. Un petit carreau cassé.No longer availableDim. 188 x 126 x 59 cmEstimate: € 300/320 -
#638
Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#676
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#772
Een armstoel van witgepatineerd en deels gepolychromeerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en bois à patine blanche et partiellement polychrome, style Louis XVI, et revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#792
Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.
Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#796
Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.
Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.No longer availableDim. 0: 32 cmEstimate: € 15/20 -
#779
Een paar cabrioletfauteuils van gesculpteerd hout in régencestijl.
Une paire de fauteuils cabriolet en bois sculpté style Régence.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#617
Een armstoel van gebeeldhouwd beukenhout in Louis-XIII stijl.
Un fauteuil en hêtre sculpté de style Louis XIII.No longer availableDim. h:110 cmEstimate: € 120/200 -
#646
Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 200/240 -
#350
Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.
Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100/120 -
#616
Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#782
Een paar fauteuils-en-cabriolet van gebeeldhouwd beukenhout, bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils-en-cabriolet en hêtre sculpté, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 120/180 -
#248
Een eikenhouten servieskast met onderaan twee deuren.
Un vaisselier en chêne à deux portes en bas.No longer availableDim. 200 x 160 x 45 cmEstimate: € 50/60 -
#628
Een eikenhouten koffer met gesculpteerde versieringen.
Un coffre en chêne aux décorations sculptés.No longer availableDim. b: 105 cmEstimate: € 120/180 -
#623
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180 -
#613
Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#560J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300/400 -
#106
Een broodkastje met gedraaide spijltjes, een gesculpteerd fronton en één deurtje. XIXe eeuw.
Une panetière à lattes tournées et au fronton sculpté , à une porte. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 95 cmEstimate: € 100/120 -
#461
Beeldje van een boer. Satsuma porselein.
Une statue représentant un fermier en porcelaine Satsuma.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 40/60 -
#118
Een comtoiseklok met een marktscène van gedreven geel koper rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé autour du cadran. Représentation d’une scène au marché. Avec balançoire et clé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#583
“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 320/360 -
#723
Een Masaïkruik, gemaakt van een kalebas. Op staander.
Une cruche Masaï, fait d’une gourde. Sur un socle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/50 -
#362Alfons Vermeir
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#629Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926-2006
“Een gipsen sierschotel met verguld profiel”. Achteraan gesigneerd en genummerd 5/20
Un plat de décoration en plâtre et profil doré. Signé au dos, numéroté 5/20.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 150/250 -
#338
Een tafelklokje met perpetuümslinger in een kast van messing en glas. De wijzerplaat en de zuiltjes versierd met bloemen.
Une pendule de table avec une balançoire à mouvement perpétuel dans une gaine en laiton et verre. Le cadran et colonnes à la décoration de fleurs.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#344Severin
Twee etsen: ‘ Hoevetje’ en ‘ Waaslands hoevetje’ een ingekleurde ets.
Deux eaux fortes: ‘Fermette ‘ & ‘Fermette du pays de Waes’. Ce dernier en couleurs.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#797
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages. Restauratie aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Restauration au bord.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120/200 -
#290
Een fantasie horloge met lederen polsband.
Une montre fantaisie, bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 30/40