Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een miniatuur handtasje (Delvaux Charm) van pistachegroen leder, model ‘Madame’.
Delvaux, Bruxelles

Een miniatuur handtasje (Delvaux Charm) van pistachegroen leder, model ‘Madame’.

Un sac à main miniature (Charme Delvaux) en cuir vert pistache, modèle 'Madame'.
Dim. 7 x 9 cm
SKU: 2903220191.
Category: Mode.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #191
Estimate: € 330 / 380
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Delvaux, Bruxelles

  • #215
    Delvaux, Bruxelles

    Een vintage handtas van zwart slangenleder.

    Un sac à main vintage en cuir de serpent noir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #203
    Delvaux, Bruxelles

    Een pochette van toile de cuir.

    Une pochette en toile de cuir.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #211
    Delvaux, Bruxelles

    Een ‘D’-pochette, groot model, van bruin leder.

    Une pochette "D", grand modèle, en cuir marron.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 16 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #221
    Delvaux, Bruxelles

    Een portefeuille van bruin toile de cuir.

    Un portefeuille en toile de cuir marron.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #167
    Delvaux, Bruxelles

    Een zwart lederen handtas. Model Eugène’.

    Un sac à main en cuir noir. Modèle Eugène'.
    No longer available
    Estimate: € 580 / 650
  • #201
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van bruin toile de cuir.

    Un sac à main en toile de cuir marron.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 350
  • #143
    Delvaux, Bruxelles

    Een bruin lederen handtas. Met certificaat ‘Songe Trotteur Ravello’.

    Sac à main en cuir brun. Avec certificat “Songe Trotteur Ravello”.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 450

Similar lots by type

  • #168
    Prada Milano

    Een zwart lederen handtas.

    Un sac à main en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 330 / 400
  • #606

    Een handgeweven wollen deken. Mali, bocht van de Niger.

    Une couverture en laine tissée à la main. Mali, boucle du Niger.
    No longer available
    Dim. 243 x 126 cm
    Estimate: € 25 / 40

Other lots in this auction

  • #332

    “Vissershaven”. Een paar olieverfschilderijtjes op paneel. Medio XIXe eeuw.

    "Port de pêche". Une paire de peintures à l'huile sur panneau. Milieu du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 22 cm x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #342
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O.L.Vr. Sudermanstraat” & “Pomp Rubenshuis”. Twee etsen, gesigneerd buiten de plaat en de tweede genummerd 94/150 buiten de plaat.

    "Notre Dame Sudermanstraat" & "Pompe Rubenshuis". Deux eaux-fortes, signées hors planche et la seconde numérotée 94/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 9,5 & 18,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 45 / 70
  • #223
    Ram, Arnhem

    Een grote aardewerken schotel met blauw op wit decor van bloemen en een vogel. Achteraan gemerkt.

    Un grand plat en faïence à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. Ø 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #289

    “Personages bij de waterplaats in een romantisch landschap”. Aquarel op papier.

    "Personnages à l'abreuvoir dans un paysage romantique". Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #454

    Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd.

    Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #136

    Een tweeledig eikenhouten meubel in Naamse stijl met twee keer twee gemoulureerde paneeldeuren.

    Un meuble en deux parties en chêne de style namurois avec deux portes à panneaux moulurés.
    No longer available
    Dim. 223 x 127 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #206

    Een eikenhouten buffet met drie paneeldeuren en drie laden en met vier gebeeldhouwde hoofdjes.

    Buffet en chêne à trois portes à panneaux et trois tiroirs et à quatre têtes sculptées.
    No longer available
    Dim. 110 x 216 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #574
    Bernard De Pooter
    Period: 1883 - 1970

    “Zicht op Lier met de Sint-Gummaruskerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.

    "Vue de Lierre avec l'église Saint Gommaire". Huile sur toile. Signée et datée 1944.
    No longer available
    Dim. 53 cm x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #672
    Val Saint-Lambert

    Twee verschillende vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Deux différents vases en cristal taillé partiellement colorés rouge dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 & 20,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #627
    Franklin Mint

    “The Golden vase of Bast”. Een porseleinen vaas met meerkleurig en verguld decor op blauwe fond in antiek egyptisch stijl. Gedateerd 1987.

    "Le vase d'or de Bast". Vase en porcelaine à décor multicolore et doré sur fond bleu de style égyptien antique. Daté de 1987.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #642

    “Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.

    "Composition abstraite". Peinture à l'huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 19 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #347

    Een reeks van acht glazen van rood gedubbeld kristal in vier modellen. Onderaan gemerkt.

    Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More