#142Een houten gesculpteerd beeld, abstract naakt geknield.
A wooden sculpted statue, abstractly kneeling naked.No longer availableOnline onlyDim. 40cmEstimate: € 25 / 50 -
#20Een ovaal massief houten decoratief object.
An oval solid wooden decorative object.No longer availableOnline onlyDim. l 37 cmEstimate: € 15 / 25 -
#27Decant-AirEen decanteerset in originele doos, gemerkt “Decant-Air”.
#8Een koets van meerkleurig duits porselein. Gerestaureerd aan de basis.
#30Een lot van 7 Chinese textielstukken oa een kindermasker, hoofdband, 2 tasjes en 3 verschillende lotus schoentjes.
lot of 7 Chinese textile items, including a child's mask, headband, 2 bags and 3 different lotus shoes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#221Een nachtkastje in gesculpteerd eikenhout en marmer, een stuk van de marmer is afgebroken maar nog aanwezig.
A bedside table in sculpted oak and marble, a piece of the marble has broken off but is still present.No longer availableOnline onlyDim. 78 x 53 x 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#160PierrotEen paar vintage porseleinen “Pierrot” poppen, waarvan 1 in originele doos gemerkt artdesign Holland.
#134Een glaspasta vaasje naar Gallé, met rood bloemendecor.
A glass paste vase after Gallé, with red floral decor.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#225Een antiek eiken halfronde paraplubak met metalen schaal.
An antique oak semi-circular umbrella stand with metal bowl.No longer availableOnline onlyDim. 79 x 70 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#126Een kunststoffen beeldje van een dronken schipper.
#39Een lot van Afrikaans houten snijwerk bestaande uit 2 kommen en 2 gesculpteerde kistjes.
A lot of African wooden carvings consisting of 2 bowls and 2 sculpted boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#70Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, nr 315, periode 1972/1979.
A Hummel figurine, no. 315, period 1972/1979.No longer availableOnline onlyDim. h 12.5 cmEstimate: € 20 / 30