#284Goedewagen HollandEen lange pijp met een kop genre Jacob van geglazuurd aardewerk. Gemerkt. Met een berkenhouten steel.
#126Een kunststoffen beeldje van een dronken schipper.
#20Een ovaal massief houten decoratief object.
An oval solid wooden decorative object.No longer availableOnline onlyDim. l 37 cmEstimate: € 15 / 25 -
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#111ABLPeriod: 1955Een vintage trompet klaroen, met inscriptie “ABL 1955 VAN INGELEN LIER-LIERRE”.
A vintage trumpet clarion, with the inscription “ABL 1955 VAN INGELEN LIER-LIERRE”.No longer availableOnline onlyDim. 48cmEstimate: € 25 / 50 -
#257Een mid-century wandlampje met vergulde elementen en 2 lichtpunten.
A mid century wall light with gilt elements and two light points.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 20cmEstimate: € 30 / 60 -
#293Twee rechte pijpjes van gekleurd pijpaarde.
Two straight pipes of colored pipe clay.No longer availableOnline onlyDim. L. 16 cmEstimate: € 20 / 25 -
#607Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.
No longer availableOnline onlyDim. h 34 x b 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#56Een blauw-wit Delfts porseleinen kaarsenhouder.
#133Een modern cd-rek met granieten zijkanten en metalen leggers.
#137FanEen aardewerken lampetstel. Met blauw decor van waaiers. Gemerkt onderaan (8, 8).
An earthenware lamp set. With blue decor of fans. Marked at the bottom (8, 8).No longer availableOnline onlyDim. h 25, Ø 34 cmEstimate: € 30 / 40