Similar lots by type
-
#810
Een lot van elf kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof. Vier slingers ontbreken.
Lot de onze horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Quatre balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#113Ucra
Een art deco schouwpendule van onyx en roze marmer met koperen schoeisel en druivenranken in de onderste hoeken.
Pendule art déco en onyx et marbre rose aux sabots en cuivre et aux vignes sur les coins bas.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#87
Een wandklokje met eikenhouten kast. De wijzerplaat versierd met een berglandschap met gemzen. XIXe eeuw.
Pendule murale en chêne. Le cadran décoré d’un paysage montagneux aux chamois. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#813
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof. Vier slingers ontbreken.
Lot de sept horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Quatre balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#751
Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor op een koperen wijzerplaat. Werkende staat.
Pendule murale frisonne dite “staartklok”. Décor peint à la main et cadran en cuivre. En état de marche.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/240 -
#306Louis Jaquine, St. Etienne
Een comtoiseklok van gedreven geel koper.
Pendule murale comtoise en cuivre jaune repoussé.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#814
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout, kunststof en metaal in diverse stijlen en uitvoeringen. Eén slinger ontbreekt.
Lot de sept horloges à coucou en bois polychrome, plastique et métal. Différents styles et exécutions. Un balancier manque.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#613
Een schouwpendule van gefineerd hout en vuurverguld brons in Lodewijk XV stijl en bekroond met een putto. Tijdperk Napoleon III.
Pendule de style Louis XV en bois de placage et bronze doré au feu. Surmontée d’un putto et sur une base de rocailles. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 450/500 -
#812
Twee koekoeksklokken van meerkleurig hout en kunststof. Compleet met slinger en gewichten
Deux horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#121
Een oeil-de-boeufklok van zwartgelakt hout met een albasten wijzerplaat en versierd met paarlemoer en diverse houtsoorten. Glas gebroken.
Pendule murale oeil-de-boeuf en bois noirci à cadran en albâtre et décoration en nacre et bois divers. Vitre cassée.No longer availableDim. 71 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#107
Een replica van een Friese stoeltjesklok.
Pendule murale dite “stoeltjesklok” frisonne. Travail récent.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#811
Een lot van zes kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof waarvan twee met een slinger in de vorm van een schommelend meisje. Drie slingers ontbreken.
Lot de six horloges à coucou en bois polychrome et plastique dont deux avec le balancier en forme de fille à la balançoire. Trois balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#499
Een groot lot boeken met o.a. de reeks “Meesters der schilderkunst” en de reeks “La vie et l’homme”.
Grand lot de livres contenant e.a. “Meesters der schilderkunst” et la série “La vie et l’homme”.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#755
Een paar kristallen drageoirs versierd met druiventakken.
Paire de drageoirs en cristal incolore gravé à décor de vignes.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/200 -
#665
Tien kleine en grote sjaaltjes van verschillende merken.
Dix petits et grands châles de marques différentes.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#829
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#34
“A Good’un to follow”. Heliogravure. Arthur Tooth & Sons naar Blinks. Concours hippique Beverloo 1901.
“A good’un to follow”. Héliogravure. Arthur Tooth & Sons d’après Blinks. Concours hippique Beverloo 1901.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 20/30 -
#626De Coene
Een lange buffetkast van gefineerd hout, met twee gebogen deuren aan de zijkant en de twee middelste deuren versierd met een ingelegd ruitmotief. De poten bovenaan getooid met een kapiteel. Jaren ‘50.
Long buffet en bois de placage ouvrant à deux portes galbées des deux côtés. Les deux portes de milieu décorées d’une losange incrustée. Les montants surmontés d’un chapiteau. Années 50.No longer availableDim. b: 240 cmEstimate: € 200/300 -
#123
Zes lepeltjes van verguld zilver, versierd met een floraal motief en ingelegd met email. 84 Zolotnik of te 875 ‰.
Six cuillères en vermeil décorées de fleurs en émaillées. Poinçon de 84 zolodnik ou 875‰.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#331
Een doofpot van rood koper. Vermoedelijk XVIIe eeuw.
Etouffoir en cuivre rouge. Probablement XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#3
Een model van een vuurtoren van kunststof. Letsel bovenaan.
Modèle en plastique d’un phare. Dégât.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 25/45 -
#157
“Twee kindjes onder een paraplu”. Een groepje van terracottakleurig gepatineerd pijpaarde. Gesigneerd Van Vaerenbergh.
Deux petits enfants sous leur parapluie. Groupe en terre de pipe. Signé Van Vaerenbergh.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#562
Indische gouache.
Gouache indienne.No longer availableDim. 29 x 18 cmEstimate: € 40/50 -
#64Teco
Een vrouwenhoofd van monochroom wit biscuit op een zwarte sokkel. Onderaan gemerkt en getekend ‘F. Delvaux’.
Tête de femme en biscuit monochrome sur socle noir. Marque sous la base et signature F. Delaux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/50