Similar lots by type
-
#108Een Oostenrijks wandklokje met een gedrukt landschapsdecor. Gewichten ontbreken.
Pendule murale autrichienne au décor d’un paysage imprimé. Poids manquent.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#145Een klokkenmannetje van polychroom gietijzer in de vorm van een burgerman met wandelstok. Enkele manco’s.
Bonhomme à la pendule en fonte polychrome en forme d’un bourgeois à la canne. Quelques manquants.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#174Een notenhouten tafelklok, versierd met bronsbeslag en met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet met slinger en sleutels.
Une pendule en noyer décorée de bronzes et avec un cadran émaillé aux chiffres romains. Avec balancier et clés.No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#110Beiers klokje met gewichten van koper. Wijzerplaat van email geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. XIXde eeuw. Slinger ontbreekt.
Pendulette bavaroise aux poids en cuivre. Cadran en émail flanqué de deux colonnettes en porcelaine. XIXe siècle. Balancier manque.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70
Other lots in this auction
-
#278Fritz Van Luppen“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op keerzijde.
“Paysage boisé”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#143Een schaal van keramiek uit de jaren ‘70.
Un plat en céramique, années '70.No longer availableOnline onlyDim. l: 40 cmEstimate: € 35 / 40 -
#318De Graeve“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nu assis". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 97 cmEstimate: € 50 / 70 -
#284Adrien De BraeckeleerPeriod: 1818 - 1904“Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.
“La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#72Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 400 -
#206Zes grote ronde schotels van verzilverd metaal met een gegraveerd decor. We voegen er een kleiner exemplaar zonder decor aan toe.
Six grands plats ronds en métal argenté et décor gravé. Nous ajoutons un petit plat semblable mais sans décor gravé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 & 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#390Een zadeltas, twee kussens en een halsversiering van wol. Oosters werk.
Une sacoche, deux coussins et une décoration de cou en laine. Travail oriental.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#276Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908“Winters landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal au lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 180 / 240 -
#68Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 25 / 40 -
#159Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor met personages. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. H. 47 cmEstimate: € 50 / 60 -
#2“L’art Belge”. Negen Franstalige tijdschriften van april tot december 1925. We voegen er een uitgave van “La peur de Mr. de Fierce” aan toe uit 1922.
“L’art belge”. Neuf hebdomadaires d’avril à décembre 1925. Nous ajoutons une édition de “La peur de Mr. de Fierce” de 1922.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#205Le Patriote IllustréEen groot lot ingebonden magazines. Jaargangen 1922 - 1972.
Grand lot contenant les années 1922 à 1972. Reliures de qualité.No longer availableOnline onlyEstimate: € 400 / 500

