Similar lots by type
-
#659Jozef Adriaan Callaerts
“Haven van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le port d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100/140 -
#694
“De Fruitverkoopster”. Een miniatuur . Gesigneerd.
”La vendeuse de fruits”. Une miniature. Signée.No longer availableDim. 9 x7 cmEstimate: € 25/35 -
#594Han Snel
“Balinese markttaferelen.” Een paar werken, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘09.
”Scènes maréchales du Bali”. Quelques oeuvres, techniques mixtes sur toile. Signées et datées ‘09.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 850/900 -
#175Cobana
Een horloge met een 18 karaats geelgouden kast en met zwart lederen bandje.
Montre en or jaune 18 ct au bracelet en cuir noir.No longer availableDim. 28,12 g BrutoEstimate: € 200/240 -
#189Felix De Boeck
“Nachtlichten”. Litho. Genummerd 45/100 en gesigneerd buiten de plaat.
”Lumières de nuit”. Une lithographie. Signée 45/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 220/280 -
#684Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#214Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45,5 x 60,5 cmEstimate: € 220/280 -
#234Jules De Cort
“Bloemenstilleven”. Schilderij, Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 160/180 -
#602
“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “ B. Viegers”.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘B. Viegers’.No longer availableDim. 48,5 x 69 cmEstimate: € 850/900 -
#194Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953
“Besneeuwd hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier enneigé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#569
“Uitstap op het strand.” Olieverf op board. Draagt een handtekening. Achteraan toegeschreven aan Henry Saint - Clair.
”Sortie à la plage”. Huile sur carton. Porte une signature. Dédicace au dos, à Henry Saint-Clair.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/180 -
#689Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#244Konstantin SzewczenkoPeriod: 1915 - 1991
“De rabijn en de leerling”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le rabbin et l’étudiant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 180/240 -
#249Stephan Gorus
“Bloeiende bomen bij de hoeve”. Olie op paneel. Gesigneerd.
”Arbres en floraison près de la fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 55/65 -
#564
“Theekransje op het strand.” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “ Willy Sluiter”.
”Partie de thé à la plage”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Sluiter’.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 220/240 -
#559
“Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 160/180 -
#679I. Werny
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#162Victor Quienen
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 220/260 -
#709
Een paar Moghul - miniaturen op zijde, ingekaderd.
Deux miniatures Moghul sur soie, encadrées.No longer availableDim. 31,5 x 24 cmEstimate: € 55/65 -
#562
“Walsende vrouwen.” Gemengde techniek. Draagt handtekening: “ Israêls”.
”Femmes qui dansent la valse”. Techniques mixtes. Porte une signature: ‘Israels’.No longer availableDim. 28 x 19,5 cmEstimate: € 220/240 -
#219Step
“Stilleven met bloemen en Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.
”Nature morte, fleurs et vase chinois”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 58 x 89 cmEstimate: € 120/200 -
#632Jacques Delvaux
“Naakt op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
”Nu sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 120/160 -
#639Alfons Waterschoot
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#222J. Decoster
“Schepen aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateaux à la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 62 cmEstimate: € 200/250
Other lots in this auction
-
#790
Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.
Un grand coffre en bois, montures en laiton repoussé.No longer availableDim. 45 x 60 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#247
Een bronzen beeld van een waterbuffel met een zogend kalf.
Une statue en bronze représentant une bufflonne des marais et son petit bufflon.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/140 -
#609
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460/500 -
#690
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#261Dante
“Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.
“Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#245
Een platina art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en platine style Art Deco sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 500/700 -
#628
Een eikenhouten koffer met gesculpteerde versieringen.
Un coffre en chêne aux décorations sculptés.No longer availableDim. b: 105 cmEstimate: € 120/180 -
#63Val St. Lambert
Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.
Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.No longer availableDim. h: 35 & 39 cmEstimate: € 60/100 -
#427
Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.
Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#1
“Twee uilen op een tak.” Een beeld uit gegoten kristal.
”Deux hiboux sur une branche”. Une statue en cristal coulé.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 30/40 -
#3
Een lot religieuze voorwerpen van messing, waaronder een kruisbeeld, een wijwatervat, een wierookbrander, een godslamp, enz.
Un lot d’objets religieux en laiton, dont un crucifix, un bénitier, un encensoir, une lampe de sanctuaire, etc...No longer availableEstimate: € 20/25 -
#192Armand Deweerdt
“Bloemen in vaas” . Olieverf op paneel. Verso enkele etiketten voor Huldetentoonstellingen in 1990.
”Fleurs dans un vase”. Huile sur panneau. Au verso se trouvent quelques étiquettes en relation avec des expositions en 1990.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 55/65