Similar lots by type
-
#97
Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.
Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80/120 -
#721Figaro, Paris
Een zinken kappersspoelbak op gietijzeren voet. Begin XXe eeuw.
Lavabo de coiffeur en zinc sur base en fonte. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#403
Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.
Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#127
Een wassen Madonna met kanten kleding. Onder stolp.
Vierge en cire vêtue en dentelle. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#23
Een lot curiosa, bestaande uit een oude Engelse boterkarnbokaal, een kruithoorn, een lintmeter en een bronzen maatlepeltje.
Lot de curiosités comprenant un moulin à beurre en verre et métal, une corne à poudre, une mesure en bronze et un mètre.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#58
Een inktstel van geslepen glas, brons en graniet. Begin XXste eeuw.
Encrier en verre taillé, bronze et granite. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#453
Twee presenteervitrines met kevers.
Deux vitrines de présentation aux scarabées.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#519Fred BervoetsPeriod: °1942
“Operatiekwartier”. Een ingekleurde lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Quartier d’opération”. Litho en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 69,5 cmEstimate: € 320/400 -
#36
Een bijzettafeltje in rococostijl van messing en onyx.
Socle de style rococo en laiton et à deux tablettes superposées en onyx.No longer availableDim. H 76 cmEstimate: € 30/40 -
#545Kendal & Dent London
Een zilveren sleutelzakhorloge dubbele kast. Genummerd en gedateerd 1899. Switerland.
Montre à clé en argent à double boîtier. Numérotée et datée 1899. Mouvement suisse.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#753
Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.
Aquarium en porcelaine de Canton décoré de personnages peints à la main.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 70/90 -
#513
Een wandelstok van hardhout met koperen monturen en een handvat van fijn gesculpteerd ivoor in de vorm van een draak.
Canne en bois dur aux montures en cuivre et à la manche en ivoire finement sculpté représentant un dragon.No longer availableEstimate: € 220/280 -
#477
Een vruchtbaarheidsbeeldje van gebeeldhouwd notenhout met achteraan een opbergvakje. Vermoedelijk Aziatisch.
Statuette de fertilité en noyer sculpté avec un casier au verso.No longer availableDim. H 11 cmEstimate: € 100/140 -
#225
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1700/2000 -
#359Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
Een lot van vier tekeningen en een droge naald. Allen gesigneerd.
Lot de quatre dessins et une pointe sèche. Signés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#352
“Vrouw in traditionele klederdracht”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
“Femme habillée traditionnellement”. Huile sur panneau. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#274Judith Debode
“Stilleven met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs des champs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#775Park Swiss made E.A.
Twee verschillende stopwatches. Genummerd.
Deux différents chronomètres. Numérotés.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#149Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Neerhof”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Basse cour”. Huile sur toile marouflé. Signée.No longer availableDim. 31 x 45 cmEstimate: € 120/200