Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een miniatuurkist in hout en smeedijzer, gedateerd in het deksel ‘Burgo 1920’.Replica van de kist van El Cid tentoongesteld in de kathedraal van Burgos, begin 20e eeuw.

Een miniatuurkist in hout en smeedijzer, gedateerd in het deksel ‘Burgo 1920’. Replica van de kist van El Cid tentoongesteld in de kathedraal van Burgos, begin 20e eeuw.

A miniature box in wood and wrought iron, dated in the lid 'Burgo 1920'. Replica of El Cid's coffin on display in Burgos Cathedral, early 20th century.
157
6 x 8 x 13 cm
Estimate: 5060
Catalogue #157
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #53

    lot mixed glaswerk bestaande uit 4 stuks groen vaasje h15cm groen vaasje h11cm, schilfer schade onderaan vaasje blauwe rand, h14cm kannetje blauw, h9cm, schilfer schade onderaan

    lot mixed glassware consisting of 4 pieces green vase h15cm green vase h11cm, flake damage at the bottom vase blue edge, h14cm jug blue, h9cm, flake damage at the bottom
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 7-14 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #1
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.

    A colorless crystal dish with a satined decor of a black grouse. Marked.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #40

    Zeven diverse sierborden van gekleurd aardewerk en porselein.

    Seven various decorative plates of colored earthenware and porcelain.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18-23 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #152
    Duvel

    Een lot van 3 Duvel glazen, limited collection, met 3 verschillende ontwerpen uit de hand van; Philippe Debongnie, Yan Sorgi, Letman. In originele verpakking.

    lot of 3 Duvel glasses, limited collection, with 3 different designs by; Philippe Debongnie, Yan Sorgi, Letman. In original packaging.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #66
    Goebel, Germany

    “Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.

    "Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #111

    Een houten klokje naar Art Deco model, 1945

    A wooden clock after Art Deco model, 1945
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #176

    lot van aardewerken kommetje met daarin 15-tal stenen balletjes van divers formaat, bijgevoegd eivormig balletje uit gekleurde mineraal steen, gepolijst

    lot of earthenware bowl containing 15 stone balls of various sizes, included egg-shaped ball of colored mineral stone, polished
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #218

    Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #39

    Een lot met de hand geschilderde tinnen soldaatjes. 18 stuks

    A lot of hand-painted tin soldiers. 18 pcs
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 3-6 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #160
    R R Collection

    Een paar houten opzetschaatsen 1900

    A pair of wooden add-on skates 1900
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #148

    Een witgelakte loomchair.

    A white lacquered loom chair.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 80 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #283

    Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).

    An officer, a sculpture of biscuit (one finger is missing).
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Online-Only Varia 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More