Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een miniatuurkist in hout en smeedijzer, gedateerd in het deksel ‘Burgo 1920’.Replica van de kist van El Cid tentoongesteld in de kathedraal van Burgos, begin 20e eeuw.

Een miniatuurkist in hout en smeedijzer, gedateerd in het deksel ‘Burgo 1920’. Replica van de kist van El Cid tentoongesteld in de kathedraal van Burgos, begin 20e eeuw.

A miniature box in wood and wrought iron, dated in the lid 'Burgo 1920'. Replica of El Cid's coffin on display in Burgos Cathedral, early 20th century.
157
6 x 8 x 13 cm
Estimate: 5060
Catalogue #157
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #12

    Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.

    A geisha of multicolored porcelain. Cracked in the middle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #66
    Goebel, Germany

    “Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.

    "Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #38

    Acht diverse kopjes en schoteltjes van veelkleurig porselein. O.m. gemerkt van Kopenhagen, Limoges enz.

    Eight different cups and saucers of multicolored porcelain. To marked from Copenhagen, Limoges etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #60

    Biscuit beeldje wit, 3 meisjes, lichte herstelschade aan 1 arm.

    Biscuit figurine white, 3 girls, slight repair damage to 1 arm.
    No longer available
    Online only
    Dim. h13,5cm x b13cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #73

    Een lot koper, bestaande uit een oude lantaarn, een grote (gedeukt) en een kleine pepermolen, een chocolatière gemerkt Christoffle en een paar koperen bekers met geëtst decor.

    A lot of copper, consisting of an old lantern, a large (dented) and a small pepper mill, a chocolatière marked Christoffle and a pair of copper cups with etched decor.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 17.5-37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #17

    lot van 3 glazen windlichten, 2 met goud/zilver - 1 met zwarte decoratie, afgebeeld bostafereel met bomen en herten.

    lot of 3 glass lanterns, 2 with gold/silver - 1 with black decoration, depicting a forest scene with trees and deer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 12,5 x Ø 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #175
    L. Franck

    lot van 3 etsen -”Havenlandschap” - “Rivierlandschap”, “Havenzicht met kranen”, litho op papier gemengde techniek, gesigneerd onderaan “Franck L.”.

    lot of 3 etchings -”Harbour landscape” - “River landscape”, “Haven view with cranes”, lithograph on paper mixed media, signed at the bottom “Franck L.”.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 66cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #207

    Een blikken speelgoedkeukentje en een plastic flipperspel.

    No longer available
    Online only
  • #19

    Een vaasje en een theepotje van koper.

    Un petit vase et une théière en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #270
    Bavaria

    Een porseleinen Bavaria koffieservies, made in Czechoslovakia. Bestaande uit 11 kopjes, 12 schoteltjes, melkkannetje, koffiekan, suikerpot.

    No longer available
    Online only
    Dim. H: 6-23 cm
  • #268

    Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #227

    Een lot strips: D. David, “Troebel Water”. Jacques Martin, “Alex”, Ed. Casterman, jaren 70. 7 albums goede tot zeer gelezen staat. Willy Vandersteen, Robert & Bertrand, 5 albums, Pats, 10 albums en Jerom, 16 albums. Standaard Uitgeverij, jaren zeventig. Alle redelijke staat.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only Varia 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More