#86Een gefineerde houten commode met 3 laden.
A veneered wooden chest of drawers with 3 drawers. -
#24Een spiegel in vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd.
A mirror in a gilt plastic frame, richly decorated. -
#45Lot koperen, bronzen en nikkelen munten en twee biljetten uit Portugal en uit Italië. Van het einde van de XIXde eeuw tot de jaren 1980. mogelijk België, Bulgarije, Cuba, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittanië, Italië, Joegoslavië, Luxemburg, Polen, Portugal, Rhodesië, Roemenië, Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Zwitserland e.a.
#272Silvester Corp, ChicagoGrote mondgeblazen vaas van roze glas. Met een opgelegde rand en een iriserende kraag. Onderaan gemerkt.
"Wrapped Lady." Terracotta. Dated 2011. Signed in pencil.