Other lots by Lladro
-
#281Lladro
Drie beeldjes van porselein met voorstelling van figuren uit de medische wereld. Klein manco aan de hand van de tandarts. Onderaan gemerkt.
Trois statues en porcelaine représentant des figures venant du monde médical. Petit manquement à la main du dentiste. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 40,5 cmEstimate: € 160/240 -
#343Lladro
“Groepje eenden”. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Groupe de canards”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 50/60 -
#313Lladro
Twee kinderen op een wipplank. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Deux enfants sur une balançoire”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 80/120 -
#338Lladro
Meisje met bloemen. Beeldje van porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeune fille aux fleurs”. Une statue en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#106
Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine faite main.No longer availableDim. 242 x 174 cmEstimate: € 80/100 -
#796
Een paar ovale sokkels van tropisch hout met marmeren blad.
Une paire de socles en bois exotique de forme ovale et tablettes en marbre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/80 -
#657
Een Chinees houten tafelschermpje, versierd met een plaquette van fijn gesculpteerd schildpadhoorn met vogels in het decor.
Un écran de table chinois, décoration de plaquette en corne de tortue sculptée et oiseaux.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140 -
#707
Een schotel van Chinese rode lak met een reliëfdecor van vruchten en vleermuizen. Onderaan gemerkt.
Un plat en laque de Chine rouge au décor en relief de fruits et de chauves souris. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 65/75 -
#172Henri Rowet
“Sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#543
“No-akteur”. Okimono van gebeeldhouwd ivoor met tuimelend gezichtje. Japans werk omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
”No-acteur”. Okimono en ivoire sculptée au visage culbutant.No longer availableDim. H. 7,5 cmEstimate: € 120/160 -
#72
Miniatuurportret van een jonge vrouw. Medio XIXde eeuw. Ovaal in een rechthoekige lijst. Gesigneerd Bett (?).
Un portrait miniature d’une jeune femme. Mi XIXème siècle. De forme ovale dans encadrement rectangulaire.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 60/100 -
#688
Een paar vazen van cloisonné op koper met een decor van vlinders en bloemen. Met houten sokkels.
Une paire de vases en cloisonné sur cuivre aux décors de papillons et fleurs. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#804
Een houten wandvitrine met één deur.
Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#514
“Bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Ropele.
”Jeune fille et fleurs”. Huile sur toile . Porte la signature: Ropele.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#520
“Man met hamer”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et son marteau”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#709
Een gebeeldhouwd houten beeld. Fang, Gabon.
Une statue en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 55/65