Other lots in this auction
-
#99
“Mac Adam te Booischot”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Mac Adam à Booischot”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x75cmEstimate: € 40/60 -
#587
Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#218
Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl.
Un buffet en chêne style Louis XV.No longer availableDim. b: 170 cmEstimate: € 80/120 -
#403
Drie miniatuurvaasjes van Imariporselein, waarbij twee buikvaasjes en een kalebasvaasje, versierd met een slang.
Trois petits vases miniature en porcelaine Imari, dont deux vases à panse et un vase Kalébas décoré d’un serpent.No longer availableDim. h: 6, 10 & 15 cmEstimate: € 25/40 -
#667
Een schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en bloemen. Randschilfers.
Un plat en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes et de fleurs. Eclats.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 150/200 -
#417
Een gasmasker en een Zweedse bajonet van W.O.I.
Un masque à gaz et une bajonnette de Suède de la Première Guerre Mondiale.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#574
“Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.
”Famille Impériale”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 220/240 -
#367
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.
Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 30/40 -
#30
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband (slot los).
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct (fermoir détaché).No longer availableDim. 6;69 gEstimate: € 140/180 -
#561Hergé
Tintin. “L’Oreille Cassée”. Casterman 1946. Achterflap B1. Redelijk tot goede staat, onderhoekje van titelblad afgescheurd.
Tintin. “L’Oreille Cassée”. Casterman 1946. 4e plat B1. Etat moyen, coin bas de la page de titre déchiré.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#557
“Van Gogh”. Een beschilderde kartonnen buste. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘84.
”Van Gogh”. Un buste en carton, peint. Signée en dessous et daté ‘84.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200/300 -
#284
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Port de pêche”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 37 x 83 cmEstimate: € 60/80