#746Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#736Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#726Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#566MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#696Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#516MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#416Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#476Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#406Een handgeknoopt wollen karpet.
#436Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#616HereEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#660Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#496Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#426Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#536Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#666Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 310 x 200 cmEstimate: € 200 / 240
#376Twee grenenhouten haardstoeltjes met gesculpteerde rug en met rieten zit.
#424Marcel Hess“Le Lion à St-Cloud”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Le Lion à St-Cloud”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#288“Christus met de doornkroon”. Een fijn gesculpteerde ivoren buste op houten sokkeltje. Omstreeks 1900.
#553Een serie van vijf dessertborden van polychroom Chinees porselein, versierd met personages afgewisseld met bloementuilen in vier uitsparingen. Canton, XIXde eeuw (Ø 22 cm, één hersteld, één met schilfer en haarscheur), evenals een paar soortgelijke grotere borden (Ø 24,5 cm, één met schilfers).
Suite de cinq assiettes à dessert en porcelaine de Chine polychrome décorées de personnages alternant avec des bouquets de fleurs dans quatre cartouches. Canton, XIXe siècle (Ø 22 cm, 1 réparation, un éclat et un cheveu), ainsi qu’une paire d’assiettes semblables plus grandes (Ø 24,5 cm, une avec éclats).No longer availableDim. Ø 22 & 25 cmEstimate: € 200 / 250 -
#787Een notenhouten spiegel met twee zuiltjes. Met console.
#744Drie grote en een kleine karaf van kleurloos kristal.
#771Een lot van 23 eieren in diverse mineralen en in verschillende groottes.
#527Een paar kandelaars van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van personages in uitsparingen, omgeven door bloemen en vlinders op groen en rose veld. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Onderaan verguld messingen voet , bovenaan één lichtpunt in de vorm van een bloeiende twijg. Canton, einde XIXde eeuw.
Paire de candélabres en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages dans des cartouches entourés de fleurs et de papillons sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho. Base en laiton doré, vase surmonté d’un bras de lumière en frome d’une branche fleurie. Canton, fin XIXe siècle.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 150 / 200